Aktuālāko tendenču grims: 3 idejas, ko vērts izmēģināt jau šogad

Ir grima tendences, kurās vislabāk ieklausīties, lai izskatītos stilīgi un pievilcīgi.

Sieviešu grims ir sava veida pašizpausme un izskata pilnveidošana. Visbiežāk sievietes uzklāj grimu, lai izceltu savu dabisko skaistumu, koriģētu noteiktas ādas nepilnības vai radītu drosmīgu izskatu īpašiem gadījumiem.

Protams, grims ir individuāls process, kas atkarīgs no katras sievietes vēlmēm un ādas īpašībām. Tomēr joprojām ir grima tendences, kurās vislabāk ieklausīties, lai izskatītos stilīgi un pievilcīgi.

Zelta stunda

Zelta stundas grims ir grima tehnika, kas piešķir sejai starojošu, dabisku izskatu, izmantojot silti zeltainus toņus. Ideja ir radīt grimu, kas atgādina šo ļoti silto, pieklusināto gammu.

Lai izveidotu Zelta stundas grimu, var izmantot silti smilškrāsas, bronzas, zeltainus un persiku toņus uz acīm, lūpām un vaigu kauliem, lai iegūtu dabisku, svaigu un neitrālu izskatu. Varat izmantot arī spīdumus vai izgaismotājus, lai piešķirtu mirdzumu un izceltu noteiktas sejas daļas.

Zilie toņi

Grims ar ziliem toņiem 2024. gadā grima pasaulē būs diezgan populārs un aktuāls. Protams, tam varēs būt dažādas variācijas, sākot ar maigi ziliem toņiem un beidzot ar tumši zilu.

Lasi vēl: Prognoze nedēļai visām zodiaka zīmēm: gaidāms pārsteidzošs laiks

Droši izmēģiniet akcentēt acis ar zilu toņu acu ēnām, kā arī pievienojiet zilu acu zīmuli vai izceliet apakšējo skropstu kontūru. Lai papildinātu grimu, varat pievienot gaiši rozā vai nude toņa lūpu krāsu.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Leave a Comment