Bārbijas pēdas: fotogeniskā poza kļūst par Instagram epidēmiju

🌳 house monkey

A post shared by elsa hosk (@hoskelsa) on

Daži cilvēki mīl valkāt augstus papēžus, un ne tāpēc, ka tie ir īpaši ērti. Tas ir tāpēc, ka tie ir visvairāk glaimojošākie apavi. Bet izejot caur Instagram, jūs atradīsiet smieklīgu faktu, ka modeļiem un emuāru autoriem ir triks gadījumiem, kad papēži nav risinājums, un to, ko mēs tagad saucam par “Bārbijas pēdām”. Kamēr Barbijas plastmasas kājas ir pastāvīgi veidotas smailā stāvoklī, Instagram profesionāļi nostājas pozās, kad tie vēlas fotogrāfijās pagarināt kājas.

Lasi arī: 9 sieviešu frāzes, no kurām vīrieši baidās

Lai apgūtu šo pozu, ir tikai viena prasība: rīkoties tāpat kā jūs lietojat neredzamu augsto papēžu pāri, pat ja zem jūsu papēža nav nekas cits kā gaiss. No priekšpuses var būt grūti pateikt, ka jūs darāt, bet no sāniem, jūs varat redzēt, ka jūs esat līdzsvaroti tikai uz jūsu kājas pirkstgaliem. Lasiet tālāk un jūs atradīsit precīzu norādījumu par šo fotogēnisko triku.

ILYSM

A post shared by Rosie HW (@rosiehw) on

The last time I used a skipping rope was in primary school but getting back into it was a lot of fun! It's a great source of cardio and dexterity. It's also really good for people who want a quick workout without having to travel too far! You can do it in the comfort of your own home or your local park! Follow @GirlsMakeYourMove for other tips on how to stay fit this winter! #spon #GirlsMakeYourMove #GirlsMove

A post shared by lilymaymac (@lilymaymac) on

Avots

Leave a Comment