Horo***ps 5.jūlijam – pieredzes apmaiņa nesīs labumu

Šo dienu pavadiet mācoties, mācot un daloties pieredzē. Nav ieteicami ātrie ēdieni uzturā. Šīs dienas akmeņi: zilais ahāts, zilais safīrs, zilā jašma, zilais nefrīts un dzintars.

Auns

Neskatoties uz to, ka jūs negūstat slavu, atzīšanu un naudu, jūsu panākumi jums priecēs un stiprinās jūsu uzticību jūsu spējām. Laulībā ir iespējama divkārša situācija, kuras pamatā ir paaugstināta jutība un pārmērīga neatkarība. Jums, visticamāk, būs jāpieņem lēmums par jūsu partneri.

Vērsis

Labvēlīga diena laulībai, koncepcijai, ārstēšanai. Nepalaidiet garām iespēju iegūt daudz jaunu interesantu paziņu. Iespējams, radošo profesiju pārstāvjiem būs iespēja realizēt savas spējas. Jūsu drosme un pārsteiguma lēmumi pārsteigs apkārtējos cilvēkus. Tomēr uzmanieties ar svešiniekiem. Šajā dienā jaunajām paziņām būs negatīvas sekas.

Dvīņi

Smagā un bīstamā diena, ko raksturo pašapziņas trūkums, apziņas šķelšanās, maldinājumi, saindēšanās. Negatīvās tendences dienā var samazināt tikai ar garīgo un morālo attīrīšanu. Izvairieties no lepnības, aizraušanās ar slēptajām zinātnēm. Tas var piesaistīt ļoti bīstamus un ļaunus spēkus. Ierobežo saziņu un nepieņem nopietnus lēmumus.

Vēzis

Aizņemta diena, kas prasa maksimālu organizāciju un rūpīgu situācijas analīzi. Problēmas ģimenē vai ar tuvāko ģimeni nav izslēgtas. Tomēr jāņem vērā, ka visu konfliktu cēlonis ir jūsu personīgais raksturs, pārmērīga neatkarība un izslēgšana no mājas problēmām.

Lasi arī: 9 sieviešu frāzes, no kurām vīrieši baidās

Lauva

Diena ir atzīmēta ar garīgu pārvērtību. Spēja sintezēt problēmu uztveri kļūs akūta. Varbūt jūs varat precīzi prognozēt tuvākos nākotnes notikumus. Jums izdosies atrast viena drauga problēmas risinājumu. Iespējami pravietiski sapņi.

Jaunava

Esiet uzmanīgs un diskrēts, veicot jebkādu darbību. Iespējama noguruma sajūta, viegls nespēks. Nejaušas neveiksmes iespēja ir lieliska, kā rezultātā jūsu situācija pasliktināsies. Esi uzmanīgs vārdos un darbos. Jūsu vienaldzība pret jūsu ģimeni var nopietni mainīt situāciju ģimenē.

Svari

Iespējams, finanšu stāvokļa uzlabojums: dāvana vai veiksmīgs pirkums. Varbūt piedāvājums par ienesīgāku darbu. Visticamāk jums būs romantisks randiņš vai tikšanās ar ilgstošu līdzjūtību. No jums sagaidīs solījumus, bet neaplieciniet mīļotajam, ja jūs neesat gatavi ierobežot savu brīvību, un saistīt sevi ar laulību.

Skorpions

Pasīva un klusa diena. Jums jāgaida, īstenojot nopietnus projektus. Jūs varat saņemt atbalstu no partneriem un kolēģiem. Izvairieties no visa, kas tev radīs nepatikšanas. Pavadiet otro dienas pusi, sarunās ar bērniem. Ja ir dzīvnieki, staigāšana ar viņiem palīdzēs izveidot iekšējo līdzsvaru. Vienīgās iespējamās problēmas ir viegls vājums.

Lasi arī: Numeroloģijas saderības tests. Cik ļoti jūs saderat kopā?

Strēlnieks

Labvēlīga diena jauniem pirmsākumiem. Jums ir nepieciešama izlēmība un darbības savlaicīgums. Ja jūs domāsiet pārāk ilgi, jūs riskējat zaudēt savu iespēju. Izmantojot pakalpojumu, piesargieties piesaistīt intrigas, kas sākas augšpusē. Privātajā dzīvē ir paredzēts negaidīts patīkams notikums. Iespējams, ka jūs veiksmīgi pārvarat akūtos mīlestības problēmu leņķus.

Mežāzis

Zaudēto savienojumu atjaunošanas diena. Iespējams, ka cilvēki, kuri jums bijuši dārgi un agrāk aizvērti, atkal parādīsies tavā ceļā. Varbūt jūs varat labot kļūdas un pārpratumus, kas saistīti ar pagātni. Centieties izvairīties no pārlieku lielas atklātības, kamēr jūs turpināsiet plānot nākotni.

Ūdensvīrs

Iespējams, ka mājas darbos, ir jātiek galā ar uzkrātajiem darbiem. Var rasties Vese***as problēmas. Nervu sistēmas Sli**bas var pasliktināties. Jūsu uzsvērtais neiejaukšanās tuvu cilvēku personīgajā dzīvē nebūs tieši pareizais solis. Parādiet maksimālo līdzdalību un bažas.

Zivis

Iespējams, ka tikšanās par finanšu vai juridiskajiem jautājumiem var izraisīt nervu stresu. Iespējams, ka partneru negaidītas darbības liks jums strādāt virsstundas, rezultāts būs atkarīgs tikai no jūsu profesionālisma.

Avots

Leave a Comment