Domas spēks: kāda attieksme neļauj mums kļūt bagātiem un veiksmīgiem

Bagātība, tāpat kā mīlestība, nāk pie noteiktiem cilvēkiem, kuri tic sev un kuriem nav toksiskas attieksmes. Tieši par šādu attieksmi un nepareizām, destruktīvām domām mēs jums pastāstīsim šajā rakstā.

Attieksme atšķiras no parastajām domām ar to, ka tā ir iestrādāta mūsu zemapziņā kā kaut kas acīmredzams un neapstrīdams. Piemēram, attieksme “Es nekad nebūšu laimīgs / laimīgs” noved pie tā, ka cilvēks vienkārši neredz sev apkārt jaunas iespējas, jaukus cilvēkus un arī nepamana neko labu. Protams, laime viņa dzīvē pat ne smakas.

“Bagātība prasa daudz darba”

Daudzi cilvēki maldīgi tic un ir simtprocentīgi pārliecināti, ka bagāts kļūst tikai tas, kurš ļoti smagi strādā. Acīmredzot tas tā nav, jo ir cilvēki, kuriem dažās no savām iecienītākajām lietām ir tik daudz panākumu, ka viņi to var nopelnīt. Augsto tehnoloģiju laikmetā klientus tam atrast nav grūti. Jūs varat mācīt kādu vai kaut ko darīt ar savām rokām – ir daudz iespēju. Galvenais ir atkārtot sev, ka jūs varat nopelnīt naudu par visu. Galvenais ir būt ekspertam.

“Bagāti cilvēki ir slikti”, “nauda sabojā cilvēku”

Vēl viens uzstādījums, kas ir ietverts tik daudzu cilvēku prātos. Daudzu cilvēku vecāki teica, ka bagāti cilvēki gandrīz vienmēr ir meli un vienkārši nelieši. Jā, un mēs paši arī bieži to mācām saviem bērniem, un ne jau ar nolūku. Uz Zemes ir vairāk bagātu un laipnu cilvēku nekā sliktu cilvēku. Jā, pasakainai bagātībai ir nepieciešama zināma agresīva uzvedība, taču pat multimiljardieri ne vienmēr ir slikti cilvēki.

Lasi arī: Ar īpašu satraukumu šogad gaidu vasaras saulgriežus. Dziedniece man pastāstīja par spēcīgu rituālu, lai piesaistītu finansiālo veiksmi un veiksmi citās dzīves sfērās.

Tāpat daudzi uzskata, ka nauda sabojā cilvēkus. Tas arī ir iestrādāts mūsu prātos no bērnības. Bagāti cilvēki nekļūst slikti, it īpaši, ja viņi visu ir nopelnījuši ar savu darbu. Bērni, kas dzimuši turīgā ģimenē, var domāt, ka ir labāki un augstāki par pārējiem, taču ne vienmēr tā ir. Viss atkarīgs no vecākiem un audzināšanas.

Turpinājums nākošajā lapā…

Leave a Comment