E vitamīns sejas ādai: kā tas palīdz uzlabot sejas ādas stāvokli

4. Dabīgā veidā attīra ādu

E vitamīns dabīgi attīra ādu un atbrīvo to no tajā uzkrātajiem toksīniem. Tas ir labākais veids, kā padarīt ādu tīru, saglabājot tās dabisko pH līmeni.

5. Palīdz tikt galā ar hiperpigmentāciju

E vitamīns satur vērtīgos antioksidantus, kuri atveseļo bojātu ādu. Tie palīdz arī hiperpigmentētai ādai. Ja tev ir šāda veida āda, tad noteikti pamēģini regulāru E vitamīna lietošanu.

Lasi vēl: 8 brīnumainas receptes sejas ādas skaistumam, kuru izejvielas var arī apēst

6. Padara maigas un gludas sasprēgājušas lūpas

E vitamīns sejas ādai

Vitamīns E ir dabīgs mitrinātājs, un, to lietojot, tev izdosies atbrīvoties no sausas lūpu ādas – it īpaši tas attiecas uz ziemas mēnešiem.

7. E vitamīns sejas ādai: Palīdz atbrīvoties no aknes

Aknes radītās ādas problēmas kļūs nemanāmākas, ja lietosi E vitamīna eļļas. Tāpat šī vērtīgā uzturviela lēnām palīdz dziedēt ādu un atbrīvoties no aknes izraisītiem ādas bojājumiem un rētām.

8. Palīdz atbrīvoties no pumpām

E vitamīna trūkums izraisa sejas ādas poru problēmas. Labi zināms, ka E vitamīns ir lieliski attīrošs līdzeklis, kas piemērots visiem ādas tipiem. Tas padara ādu tīru un starojošu. Tāpat tas palīdz mazināt vai novērst izsitumu rašanos.

9. E vitamīns sejas ādai: Dziedē pārsauļotu seju

E vitamīna eļļa neitralizē UV staru izraisīto brīvo radikāļu ietekmi uz ādu. Pateicoties E vitamīnā esošajiem antioksidantiem, āda ātrāk sadzīs. Eļļu ieteicams uzklāt, dodoties gulēt, bet nākamajā rītā nomazgāt lieko daudzumu.

 

Arī interesanti: Kopš sāku pareizi lietot vitamīnu E, visi draugi sāka interesēties par manu noslēpumu! SPIED ŠEIT, lai lasītu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Leave a Comment