Es nekad neesmu redzējusi lielākus tomātus: divi gudri triki – ir arī daudz augļu, es ar prieku dalos

Dārzeņu audzētāji bieži meklē dažādas slepenas metodes, lai uzlabotu savu ražu un iegūtu lielus un garšīgus tomātu augļus.

Kļuva zināms, kāda procedūra jāveic, lai sasniegtu šos mērķus. Pareizi izvēlētas un pielietotas metodes var pamodināt pat viskaprīzākās tomātu šķirnes un sasniegt neticamu produktivitāti.

Lieli tomāti: svarīgi soļi un padomi

Viens no vienkāršākajiem un efektīvākajiem paņēmieniem ir tomātu krūmu galotņu noņemšana jeb tā sauktā “papildināšana”.

Šī procedūra ir būtiska, lai kontrolētu augšanas procesus un novirzītu augu enerģiju lielāku un garšīgāku augļu attīstībai.

Tomēr šeit jābūt uzmanīgiem. Nepareizi veikta galotņu noņemšana var izraisīt problēmas, piemēram, brūces uz augiem, kas var būt ieejas vārti slimību sporām vai kaitēkļiem.

Lai izvairītos no šīm problēmām, izmantojiet asus un dezinficētus instrumentus, piemēram, šķēres vai nazi.

Tāpat svarīgi ir dezinficēt instrumentus pēc katra krūma apstrādes, lai novērstu slimību pārnešanu no viena auga uz citu.

Lasi vēl: Palutiniet sevi ar skaistumu! 7 sievišķīgi triki satriecošam izskatam!

Jūs varat arī noņemt dzinumu galotnes ar rokām, bet šajā gadījumā jābūt īpaši uzmanīgiem, lai neradītu nevajadzīgas brūces augiem.

Produktivitāte: lieli, garšīgi un daudz augļu

Lai nodrošinātu, ka augļi ir ne tikai lieli un garšīgi, bet arī daudz, nepieciešams izmantot efektīvu mēslojumu. Šim nolūkam var izmantot šādu maisījumu:

10 litri ūdens

5 g cinka sulfāta

5 g magnija sulfāta

1 ēdamkarote superfosfāta

Svarīgi ir ņemt vērā, ka, izmantojot šādu mēslojumu, nevajadzētu aiztikt ziedus, jo mitrumā esošie ziedputekšņi var kļūt neefektīvi apputeksnēšanai, kas var negatīvi ietekmēt ražu.

Turpinājums nākošajā lapā…

Leave a Comment