Gada pēdējais Jaunais mēness: kad iestāsies, un ko tas mums atnesīs

Gada pēdējais Jaunais mēness varētu paiet klusi un mierīgi, taču tas sakrīt ar retrogrādā Merkura sākumu.

Tas nozīmē, ka Strēlnieka zīmes enerģija, kas vienmēr tiecas uz priekšu un uz augšu, satiksies ar mazās planētas enerģiju, kas sākusi savu retrogrādo kustību – tas ir, kustību atpakaļ. Ko sagaidīt no šī perioda un kā pareizi uzvesties – mēs jums pastāstīsim tālāk.

Jauns mēness 2023. gada decembrī – kad iestāsies

Jauns mēness ir brīdis, kad Mēness atrodas starp Sauli un Zemi, tāpēc tas nav redzams debesīs. Šis cikls ilgst dažas dienas un tiek uzskatīts par īpašu laiku, kas ir pilns enerģijas un simbolikas.

Jauns mēness 2023. gada decembrī būs 13. decembrī. Mēness, kā jau minēts, uzlēks Strēlnieka zīmē.

Gada pēdējā Jaunā mēness īpatnība

Jauns mēness Strēlniekā, pēc astrologu domām, padara cilvēkus sabiedriskākus, ziņkārīgākus un elastīgākus. Tas nosaka ritmu visam mēnesim. Tas ir ideāls laiks, lai paustu savas idejas, vajadzības un emocijas. Turklāt Strēlnieks ir zīme, kas mīl aktivitāti un kustību, tāpēc šajā laikā var rasties vēlme ceļot, pārkārtoties vai pat pārvākties. Strēlnieka zinātkāre var mudināt jūs iegūt jaunas zināšanas vai pieredzi.

Tajā pašā laikā Merkurs, kas savu retrogrādo kustību uzsāks 13. decembrī un turpināsies līdz jaunajam gadam, savā veidā ietekmēs rīcību un emocijas. Lai gan retrogrādā kustība patiesībā ir tikai optiska ilūzija (planēta nemaina savu virzienu), tās “atpakaļgaitas” kustība ietekmē cilvēka dzīvi un var radīt dažāda veida šķēršļus un problēmas.

Piemēram, var rasties šaubas par savām spējām un mērķiem, kas liks palēnināt centienus. Tā kā Merkurs ir atbildīgs par komunikāciju, līgumiem, dokumentiem, retrogrāda laikā tas var palēnināt “papīra” jautājumu risināšanu un pat sagādāt nepatīkamus pārsteigumus.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Leave a Comment