Horoskopa zīmju reitings – sarindojam no cietsirdīgākajiem siržu lauzējiem līdz maigākajām būtnēm

Kad tev salauž sirdi – tas ir sāpīgs process. Lai kā arī tu tam necenstos sagatavoties, tas vienmēr izraisa šoku, un, iespējams, būs vajadzīgs krietns laiks, lai atgūtos. Vēlies no tā izvairīties? Ja atbilde ir “jā”, zvaigznes palīdzēs noteikt cilvēkus, kuri visticamāk nodarīs tev sāpes.

Reitingā horoskopa zīmes sakārtotas dilstošā secībā, sākot ar cietsirdīgāko siržu lauzēju līdz tādam, ka liks tev ciest vismazāk.

1. vieta STRĒLNIEKS

Strēlnieks vienmēr izvirzīs savas vajadzības un vēlmes augstāk par visu. Ja tu vēlies, lai viņš būtu blakus, tad esi vērsusies pie neīstā cilvēka, jo viņa plānos neiekļaujies tikai tu. Strēlnieks jau ir nopircis biļetes ceļojumam uz jaunu, neiepazītu valsti kopā ar citu sievieti.

Strēlnieks ir ļoti egoistisks, un kad viņš salauzīs tev sirdi, pat nesapratīs to. Strēlniekam nav noslieces just līdzi vai paskatīties uz situāciju no cita skatupunkta, tāpēc viņš ir neizpratnē, kāpēc tev ir grūti izturēt sāpes.

2. vieta ŪDENSVĪRS

Ūdensvīram pat nevajag no tevis šķirties, lai salauztu tavu sirdi. Viņš flirtēs ar citām sievietēm tavā acu priekšā, pilnīgi apzinoties, ko dara, bet pēc tam praktiski vienā elpas vilcienā pateiks, ka mīl tevi un nekad nepametīs.

Kad viņš šķirsies no tevis, viņš to izdarīs ar intelektuālā pārākuma sajūtu, it kā tu nekad neesi varējusi viņu saprast. Ja tu sarausi attiecības ar viņu sabiedriskā vietā, emocionālās izpausmes viņam izraisīs šoku, un tad, ja tu sāksi raudāt un kliegt uz viņu, viņš var nesaprast, kāpēc tu tā dusmojies, bet nožēlos par notikušo.

3. vieta DVĪŅI

Tu nekad neuzzināsi, kādā attiecību posmā tu esi līdzās Dvīņiem. Šodien viņš liedz tev mīlestību un ziedus, bet rītdien, šķiet, pilnībā aizmirst par tevi. Tu nekad nejutīsi stingru pamatu zem kājām līdzās viņam.

Lai gan tas arī var nebūt pārsteigums, ja viņš no tevis izšķirsies, jebkurā gadījumā tas būs nepatīkami un sāpīgi. Tu domāji, ka jūs viens otru saprotat, bet Dvīņiem pret tevi nekad nav bijušas dziļas jūtas. Viņi ir gudri un šarmanti, bet nesatricināmi, kad runa ir par cita cilvēka sirdi. Viņi, visticamāk, ignorēs tevi, bet pēc tam formāli izšķirsies.

4. vieta ZIVIS

Zivis ir ārkārtīgi mīļas, kad tām pret tevi ir jūtas, bet, kad to nav, parādās otra viņu dabas puse. Zivis nodarīs tev sāpes miljons veidos, bet pēc tam pagriezīsies un padarīs sevi par upuri, liekot tev justies briesmīgi.

Viņš nepiedos nekādas kļūdas, līdz brīdim, kad būs beidzis tevi spīdzināt, tu būsi novesta tik tālu, ka raudāsi un domāsi, vai tiešām tu biji vainīga attiecību izjukšanā. Tu būsi pārsteigta par to, cik vēsas un bezjūtīgas kļūs Zivis. Līdzko Zivis padarīs tevi par grēkāzi attiecībās, tās izveidos mākslas šedevru, kuras centrā būs attēlota tava salauztā sirds.

5. vieta LAUVA

Lauva salauzīs tev sirdi, liekot tev justies kā niecībai. Lauvam ir jābūt uzmanības centrā, un, ja viņš tevī ir iemīlējies, blakus viņam atradīsies vieta arī tev. Bet – ja Lauva par tevi vairs neinteresējas, viņš stums tevi tālāk un tālāk, kamēr tu sajutīsi, ka tava un viņa pasaule ir divas pilnīgi atšķirīgas planētas.

Kad Lauva no tevis izšķirsies, tas var būt graujošs trieciens tavam pašnovērtējumam, tu vari sākt apšaubīt savu vērtību. Neļauj Lauvam tevi satriekt – tu esi stiprāka par viņu.

6. vieta VĒRSIS

Vērsis var būt cietsirdīgs, vēss un bezjūtīgs. Tu domā, kad viss būs labi, kad jums izveidosies attiecības. Taču viņš var atnest daudz negatīvā un sāpju, ja vēlēsies tev iekaitēt.

Ja viņš izdomās, ka tu kaut kādā esi viņu nodevusi, viņa viedokli mainīt nebūs iespējams. Viņa ietiepības līmenis ir ekvivalents enerģijai, kuru viņš iedarbinās, kad sagatavosies ar tevi šķirties.

Lasi vēl: Ko viņš vēlas – mīlestību vai tikai seksu? Noskaidro to pēc viņa Zodiaka zīmes!

7. vieta AUNS

Auns ātri iemīlas un tikpat ātri zaudē interesi pret kaisles objektu. Kad viņš tevi pamet, tevi nomoka jautājums, ko tu izdarīji ne tā, un kas tieši bija šķiršanās iemesls. Auns neaizdomājas par savu rīcību, viņš pametīs tevi un virzīsies tālāk, kas radīs vislielākās sāpes – sajūtu, ka tu viņam nekad neesi bijusi svarīga.

8. vieta MEŽĀZIS

Ja tavi priekšstati par attiecībām nesakritīs ar Mežāža redzējumu, viņš izšķirsies ar tevi, aci nepamirkšķinot.

Viņš var būt ārkārtīgi stingrs un neiet uz kompromisu. Lieta nav tajā, ka viņš ir bezrūpīgs, bet gan tajā, ka viņš baidās nodarīt sāpes sev, tāpēc izvēlas pamest tevi pirms tu esi pametusi viņu.

9. vieta SKORPIONS

Skorpioniem piemīt ļoti dziļas emocijas, un tad, kad viņi visbeidzot ir izlēmuši ar kādu saiet kopā, tad plāno ilglaicīgas attiecības. Taču – ja Skorpions tiek ievainots, viņš metīsies tev virsū un nodarīs lielu kaitējumu.

Viņš zina tavas vājības un slēptās bailes, un, ja tu esi nodarījusi viņam sāpes vai nodevusi viņu, viņš izgudros dažādus atriebības veidus. Ievainots Skorpions ir nikns, tāpēc piesargies no viņa.

10. vieta JAUNAVA

Jaunava salauzīs tev sirdi, atgādinot par katru sīkumu, ko tu izdarīji nepareizi jūsu kopdzīves laikā. Jaunava sagraus tavu pašvērtējumu, pārliecību par sevi un pašcieņas jūtas.

Jaunava domā, ka tev ir jāzina par saviem trūkumiem, lai nākotnē kļūtu labāka. Ja tu spēsi “izdzīvot” pēc tam, kad izvedīsi Jaunavu no pacietības, tu esi ciets rieksts.

11. vieta SVARI

Svari nevēlas nodarīt kaitējumu citiem cilvēkiem, tāpēc tad, kad viņi to dara, tas nozīmē, ka viņi ir ievainoti. Kā likums, Svari pārāk ātri izveido attiecības, un kad tās kļūst nopietnas, viņi vēlas tās pārtraukt.

Svari ienīst konfliktus un ar partneri šķiras, cenšoties izvairīties no vainas sajūtas. Tomēr tas, ka Svari tevi ignorē, var būt ļoti sāpīgi, īpaši kad attiecības izbeigtas, bet viņiem pietrūcis drosmes pārtraukt kopdzīvi, pasakot taisnību tev acīs.

12. vieta VĒZIS

Vēzis drīzāk izdarīs vienalga ko, nekā salauzīs kādam sirdi. Ja arī viņš nodara kādam sāpes, viņš pēc tam jūtas briesmīgi un domā par to ilgu laiku. Ja viņš izšķirsies no tevis, tad noteikti mēģinās palikt draudzīgās attiecībās, jo jutīsies vainīgs.

Pats izplatītākais iemesls, kura dēļ Vēzis ar kādu šķiras, ir tas, ka viņa partnere nespēj sadzīvot ar viņa ģimeni, bet ģimene Vēzim vienmēr ir pirmajā vietā.

Avots: tayni-mirozdaniya.ru

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru