Horo***ps 1.jūlijam – izpētiet visu jauno

Šodien varat droši doties uz dažādām sanāksmēm un sapulcēm. Varat attīrīt māju no nevajadzīgiem krāmiem. esiet uzmanīgi ar jaunām idejām. Neaizņemieties un neaizdodiet naudu, kā arī šī diena nav piemērota, lai atmaksātu parādus. Šīs dienas akmeņi: labradors, morions, heliotrops, hrizolīts, zaļais granāts.

Auns

Diena simbolizē izturību, dvēseles tīrību un kārdinājumu noraidīšanu. Nevēlama diena plānu iemiesošanai, kaislību iesniegšana. Labāk ir atturēties no aktīvās darbības visās darbības jomās, pretējā gadījumā jūs varat iztērēt enerģiju. Zvaigznes iesaka atteikties, nomainīt kritisku attieksmi pret realitāti, nevajadzīgos kontaktus noraidīt.

Vērsis

Diena ir labvēlīga pašrealizācijai, spēju izpausme visās darbības jomās, radošuma izpausme. Varbūt jūs saņemsiet svarīgu vēstījumu, kas dos jums ceļojumu. Sievieti Vērsi cieši uzraudzīs vīrieši. Jauns hobijs ir iespējams.

Dvīņi

Labvēlīga diena saziņai ar valsts aģentūrām vai nevalstiskajām organizācijām. Dzīves potenciāls pakāpeniski palielinās. Iespējams, veiksme, spēka pieaugums, iespēju būt ar apkārtējiem. Prieks apņem mīļāko lietu vai hobiju.

Vēzis

Diena ir divējāda rakstura. Iespējamie braucieni, jaunas paziņas vai tikšanās ar veciem draugiem. Tomēr tas viss prasīs ievērojamu naudu. Tātad izmērīt savas spējas iepriekš. Vai labāk plānojiet jaunas lietas.

Lasi arī: Vecumnieku novadā viesosies Burtnieku viedie

Lauva

Šodien, atturēties no aktivitātēm uzņēmējdarbības jomā. Labvēlīga diena, lai atrisinātu konfliktu situācijas ar tuviem cilvēkiem. Otrajā pusē, veltīt ciešu saziņu ar mīļoto, ģimeni, bērniem. Varbūt jūtu ietekmē vai gadījuma sakritībā jums būs kāda ietekme.

Jaunava

Diena ir saistīta ar izturības testiem. Iespējamas nepatikšanas, nomierinoši vai morāli iznīcini. Negaidiet palīdzību no ārpuses, paļaujieties tikai uz jūsu intuīciju un atjautību. Attiecībās ar apkārtējiem cilvēkiem ir izteikta iedzimta augstprātība.

Svari

Diena ir saistīta ar kosmiskās enerģijas iegūšanu, pravietojumiem. Labvēlīgi ir pašsaprotama, ārstēšanas kursa sākums un slimību profilakse. Viss, ko jūs esat uzņēmies, var tikt realizēts. Šodien viesi ir laipni gaidīti. Iespējams, nedaudz pārsprieguma.

Skorpions

Iespējams, ka jūs varēsiet droši pabeigt izskatāmās lietas vai uzzināt visus jautājumus, kas jums ir mocījuši. Nelietojiet kategoriskus paziņojumus, ja atrodat sev kaut ko nepatīkamu. Ja rodas slikta dūša, konsultējieties ar ārstu: Sli**ba var kļūt novājinoša.

Lasi arī: Vislielākās galvassāpes šoferiem Latvijā sagādā paralēlā parkošanās

Strēlnieks

Var būt galvassāpes un slikta Vese***a. Runājot ar cilvēkiem, esiet piesardzīgs: ir iespējama nepareiza informācija, slēpta un maldi. Šodien labāk ir gaidīt un redzēt attieksmi, nevis iejaukties strīdos un diskusijās, pretējā gadījumā viss pret jums notiks.

Mežāzis

Mežāži daudz sasniegs zinātnes un mākslas jomā. Jūs sagaidāt izdevīgus biznesa priekšlikumus, bet uzmanīgi pārbaudiet saņemto informāciju un neveiciet secinājumus. Sargieties no trokšņainām un pārblīvētām kompānijām.

Ūdensvīrs

Jūsu finansiālā situācija ir ievērojami uzlabojusies. Lai sasniegtu mērķi, izmantojiet visas iespējamās iespējas, kā arī savus izgudrojumus. Tomēr jums nevajadzētu riskēt: pārmērīgs ekstravagantums un savtīgums jums var būt nežēlīgs joks. Sadarbojoties ar citiem, pielietojiet taktiku un uzmanību.

Zivis

Laba diena jaunu lietu plānošanai. Nepalaidiet savu iniciatīvu no savas rokas un nekādā gadījumā neatkāpieties. Neuztraucieties par sekundārajiem uzdevumiem. Neveiksmīgi tagad ir ļoti grūti iekasēt naudu nākotnei.

Avots

Leave a Comment