Horoskops 12. augustam – jauns sākums šodien nesīs prieku!

Šī diena ir piemērota fiziskām aktivitātēm vai arī jaunas mācību vielas apguvei. Esiet dāsni. Izvairieties no pārēšanās. Veselīgas diētas ir ieteicamas. Šīs dienas akmeņi: žadeīts, kalceodons, ahāts.

Auns

Dzīves potenciāls ir augšā. Uzņemties iniciatīvu un nekādā gadījumā neatkāpieties – izmantojiet visas iespējas, lai stiprinātu savu pozīciju. Dienas otrajā pusē emocionālā puse var radīt neskaidrības un pārpratumus ar tuviem cilvēkiem.

Lasi arī: Viens jautājums, ko tev vajadzētu uzdot mīļotajam, lai uzlabotu attiecības!

Vērsis

Iespējami garīgā līdzsvara traucējumi, nervu pārslodze. Nav ieteicams smags fizisks darbs. Izvairieties no strīdiem, asām diskusijām. Uzmaniet savus vārdus. Straujie un ārkārtas risinājumi spēs pārvarēt uzkrāto problēmu. Pilnu atpūtu varat baudīt, darot mīļāko lietu vai sarunājoties ar bērniem.

Dvīņi

Labvēlīga diena kolektīvai radīšanai, saziņai ar draugiem, viesu uzņemšana. Atlaidiet visas šaubas un ļaujiet uzticības sajūtai pilnībā uzņemties tevī. Centies pavadīt vairāk laika ārpus telpām. Pievērsiet uzmanību bērniem – viņiem var būt problēmas, kas prasa jūsu padomu.

Vēzis

Zvaigznes apņemas sniegt peļņu. Jūsu noturība un pieklājība jūsu lietās varēs piesaistīt apkārtējos un likt tiem sadarboties. Pievērsiet uzmanību savai veselībai šodien – visticamāk, ka jums atgādinās par ilgtermiņa slimībām.

Lasi arī: Vienkāršs veids, kā kļūt bagātākam: Jeļenas Golunovas metode

Lauva

Aktīvā, radošā diena. Atcerieties, ka rūpīgs darbs materiālās labklājības sasniegšanai ir ģimenes Lauvu partija. Nepārdomājiet savas ilūzijas – tas var izraisīt konfliktu un labklājības pasliktināšanos. Esiet godīgi pret savu ģimeni. Uzziniet, kā atpazīt savas kļūdas.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru