Horo***ps 2023. gada 21. septembrim: laime nav aizkalniem

♈ Auns

Lieliska diena kolektīvām aktivitātēm, un tas neattiecas tikai uz darbu. Jebkurā uzdevumā, ko šodien esi ieplānojis, panākumus gūsi ātrāk un vieglāk, ja piesaistīsi palīgus un domubiedrus.

♉ Vērsis

Jūsu mīlestības un draudzības attiecības ne tuvu nav aktīvajā fāzē. Pārdomājiet šo savas dzīves jomu, padomājiet par to, ar ko vēlaties sazināties un kas jūs vairs neinteresē. Un turpmāk pievērsiet lielāku uzmanību cilvēkiem, ar kuriem patiesi vērtējat attiecības. Galu galā draudzība un mīlestība ir savstarpēji jēdzieni; šeit tie nespēlē ar vienu mērķi.

Lasi arī: Spēcīgs garīgās stabilitātes pārbaudījums pirms likteņa sitieniem

Lasi arī: Es izmantoju parastu sīpolu, lai pagatavotu ievārījumu gaļai, un man ir garantēts, ka iegūšu gaļas šedevru.

♊ Dvīņi

Šodien ir īstais brīdis atcerēties dažas domas, idejas un plānus, ko kādreiz nolikāt malā “nākotnei”. Un ne tikai atceries, bet sper pirmos soļus pretī mērķim – lai to sasniegtu, ar vēlmi vien nepietiek, ir vajadzīga aktīva, bet rūpīgi pārdomāta rīcība.

♋ Vēzis

Nemēģiniet “inficēt” visus ar negatīvām domām un melanholiju! Ja jums ir slikts garastāvoklis, nedalieties tajā ar citiem un pārlieciniet cilvēkus, ka viņiem viss ir sliktāk, nekā viņi domā. Iespējams, jūsu sarunu biedram nav pieklājības, lai pateiktu, kur doties, taču viņš noteikti nevēlēsies ar jums vairs tikties un sāks no jums izvairīties visos iespējamos veidos.

Turpinājums nākošajā lapā…

Leave a Comment