Horoskops 8. augustam – esiet pacietīgi un centieties neizcelties!

Šo dienu nepieciešams pavadīt mēreni un klusi, bez liekas steigas un enerģijas tērēšanas. Esiet uzmanīgi, jo iespējami maldi, kā arī esiet izvēlīgi ar sarunu biedriem.  Šīs dienas akmeņi: dzeltenais nefrīts, žadeīts, hrizoprazs.

Auns

Jūs gaida parasta darba diena. Lai saglabātu labu veiksmi, daudziem Auniem ir jānosaka viņu sasniegumu robežas, jānostiprina viņu pozīcijas un jācenšas neļaut ienākt neaizmirstošiem, skaudīgiem un agresīviem cilvēkiem savā teritorijā. Šodien ir iespējami konflikti, kas saistīti ar slepenu kaitēkļu skaudību vai viņu pašu nevēlamu uzvedību.

Lasi arī: Kā atbrīvoties no parādiem un naudas trūkuma

Vērsis

Grūta diena Vēršu vīriešiem. Iespējamās grūtības rodas paša vainas dēļ, it īpaši, ja viņš nonāk nāvējošas ietekmes sfērā, atkarībā no apstākļiem un dzīves materiālajām pusēm. Vēlme atjaunot jebkādas izmaksas var kļūt par neatgriezeniskām sekām. Personīgajā dzīvē ir iespējams noslēgt attiecības.

Dvīņi

Pasīva, smaga diena. Nesāciet neko jaunu. Piedalieties ikdienas, aktuālos notikumos. Dvīņiem, kuri šajā dienā saslimst, būs ļoti grūti tikt galā ar šo slimību. Pozitīvs rezultāts būs atkarīgs no jūsu gribas spēka un Augstāko spēku atbalsta.

Vēzis

Labvēlīga diena mākslas, zinātnes cilvēkiem. Zvaigznes jums labvēlīgi pieskaņojas. Iespējams, ka ar draugiem vai ietekmīgu patronu palīdzību jūs varēsiet izveidot noteiktu palaišanas palīgu nākotnes panākumiem.

Lasi arī: Zīmes, kas norāda, ka veiksme ir tuvu

Lauva

Jūs nevarat noraidīt pieprasījumus, parādīt alkatību, savtīgumu. Ieteicams upurēt, konsultēt un klausīties padomu. Nevaru izslēgt, ka daudzi Lauvas atjauno draudzību ar tiem, ar kuriem attiecības ilgu laiku neuzlabojas.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru