Izvēlieties kārti un saņemiet svarīgāko ziņojumu!

Mēs dodamies gulēt katru nakti un pamostamies no rīta ar jaunām iespējām, kas ir pilnas varas un izvēles brīvības. Tajā brīdī, kad pamostamies, mēs varam izkāpt no gultas un sākt lielāko daļu no mūsu dienas vai atkal gulēt un aizmigt no jauna, baidoties no jaunas dienas. Tā ir mūsu izvēle, tikai mēs varam izlemt, kā mēs izmantosim mūsu dienu. Kopumā, kā mēs sākam savu dienu, ietekmē to, kā mēs jūtīsimies visas pārējās dienas laikā!

Izvēlieties vienu no trim kārtīm un saņemiet vissvarīgāko ziņojumu, kas šodien noderēs!

1.Kārts

Kairinošas vai negatīvas domas var izraisīt lielu stresu un trauksmi, tāpēc ir dabiski no tām atbrīvoties. Diemžēl, jo vairāk mēs pretojamies pret nevēlamām domām, jo ​​vairāk spēka mēs tām dodam. Mēģiniet mainīt savu attieksmi pret tām. Galu galā, ne katra doma ir vēstījums.

LASI ARĪ: Indigo bērni saskaņā ar Zodiaka zīmēm

2. Kārts

Varbūt garīgais ceļvedis ir tikai starpnieks starp mums un dievišķo, ja mēs aizmirstam savu personīgo un iedzimto saikni ar Dievišķo. Padomājiet par to, kā jūs varat sajust šo jaudīgo skaisto Visuma pilno spēku.

3. Kārts

Viens no veidiem, kā attīstīt intuīciju, ir pievērst uzmanību zīmēm, pat ja šie signāli pieprasa no jums to, ko vēlas ciita jūsu daļa!

Turklāt, klausoties intuīciju, mēs palielinām tās ietekmi uz mūsu dzīvi!

avots: esotericblog

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru