Ja ilgi nav bijis seksa – ko tas nodara tavai veselībai?

Sievietes skaistumam un veselībai var kaitēt ļoti daudzi faktori: liekais svars, celulīts, grumbiņas, kaitīgie ieradumi, kā arī seksa trūkums.

Jociņi par to, ka sievietes paliek “neapmierinātas”, patiesībā nekādi dižie jociņi nemaz nav, jo no seksa ir atkarīga sievietes fiziskā un garīgā veselība.

Ļoti daudziem no dzimumdzīves esamības (vai neesamības) rodas problēmas: sāp galva, pārāk daudz vai pārāk maz, nav garastāvokļa, varbūt vienkārši laika nav. Recepte ir tikai viena – ar seksu ir jānodarbojas! Jums tas šķiet nepārliecinoši? Mēs jums šodien pastāstīsim par 7 zinātniski pierādītiem faktiem, kas liecina par to, ka no seksa atteikties nedrīkst!

Lasi vēl: 5 temati, par ko patiesībā runā tavs puisis ballītēs

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu, ko tev nodara seksa trūkums!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close