Kā atbrīvoties no kaļķakmens tējkannās

Es domāju, ka šis jautājums rodas daudziem no mums: “Kā atbrīvoties no kaļķakmens tējkannā, nesabojājot to un neradot kaitējumu savai veselībai?”

Gan jau, ka veikalos ir pieejami daudz un dažādi produkti kaļķakmens nogulšņu attīrīšanai no elektriskās tējkannas. Pat tad, ja neesi nekāds īpašais dabas draugs, tad tomēr par savu veselību gan neaizmirsīsi padomāt. Un pirms grūst kādu sārmainu vai skābēm bagātu līdzekli tējkannā, vēlēsies tomēr uzzināt, vai tik pēc šādiem eksperimentiem tev nevajadzēs meklēt ārstu palīdzību vai pat vēl sliktāk – apbedījumu biroja pakalpojumus.

Lasi arī: Pieci īsi matu griezumi, kas būs ļoti aktuāli 2018. gadā

Man pēc šādiem eksperimentiem nācās izmest parasto tējkannu, jo Domestos smaku nebija iespējams dabūt laukā, un ūdens garšoja dīvaini, kaut gan kaļķakmeni noņēma tīri labi.

Turpmāk nolēmu pieturēties pie tautas metodēm, kas nenodarītu kaitējumu ne man, ne kādam citam.

Nākamajā lappusē vari uzzināt, kā pareizi iztīrīt tējkannu no kaļķakmens…


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close