Kā iepatikties savai simpātijai – kādas meitenes patīk puišiem?

Kā iepatikties savai simpātijai

Kā iepatikties savai simpātijai ? Daudzas meitenes grib zināt, kā iepatikties pretējam dzimumam, sāk censties līdzināties ideālas meitenes veidolam, bet bieži vienkārši nesaprot, kādēļ gan puiši nepievērš viņām uzmanību. Tad ko darīt , lai iepatiktos puisim?

 

Te nav par ko satraukties, jo tieksme uz pretējo dzimumu ir dabas veidota, tādēļ uzskatīta par dabisku procesu.

Un kamēr sieviešu dzimums uzdos jautājumu, kādas meitenes patīk puišiem, jaunie cilvēki uzdos sev pretēju, bet ļoti līdzīgu jautājumu. Bet mēs tiksim skaidrībā pagaidām tikai ar meitenēm. Tad kādas meitenes piesaista puišus?

 

Kā iepatikties savai simpātijai: Figūra

Meitenes uzskata, ka tieši figūra ir pats galvenais elements viņu izskatam. Sievietes sēž uz sarežģītām diētām, apmeklē trenažieru zāles un fitnes-centrus un viss tādēļ, lai būtu slaidākas. Un meitenes visu laiku brīnās, kādēļ viņu paziņa, kuras svars ir trīs reizes lielāks par normālo, laimīgi apprecas ar brīnišķīgo princi.

Lasi arī: Kā saprast, ka vīrietis ir iemīlējies: trīs pazīmes, katrai Zodiaka zīmei

Tad sanāk, ka ne jau figūrā tā lieta. Nē, protams, nevajag ielaist savu ķermeni, sekot līdzi savai figūrai vajag, vienkārši nevajag taisīt no mazām nepilnībām veselus kompleksus un teikt, ka pie visa vainīgs liekais svars vai tieši pretēji, pārlieks kalsnums. Mīliet savu ķermeni un tad jūsu trūkumus neviens nepamanīs.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru