Kā rīkotos katra zodiaka zīme, ja nejauši aizcirstos mājas durvis

Jūs aizgājāt iznest atkritumus, un durvis aizcirtās! Kā šādā situācijā rīkotos zodiaka zīmju pārstāvji?

Auns

Ilgi nedomādams, noliektu spaini malā, skrietu apkārt un … Galvenais, lai ragi, t. i., plecs, būtu stiprs un durvis – ne metāla …..

Vērsis

Cēlā niknumā mocīs kaimiņu durvju zvanu, lai no viņiem aizņemtos cirvi. Vērsis deg no vēlmes par katru cenu tikt mājās. Galvenais, lai kaimiņus neizbiedē viņa nerātnais izskats.

Dvīņi

Ātri atceras, kurš no viņa draugiem dzīvo vistuvāk mājām, skries pie drauga, lai apsēstos pie viņa un sagaidītu tuvinieku atgriešanos. Būtu jauki, ja arī draugs būtu mājās.

Lasi vēl: Kā pareizi laistīt istabas augus ziemā: florista padomi

Vēzis

Pievērsīsies savai fenomenālajai atmiņai, atcerēsies atslēgas konfigurāciju un izgatavos veidni, no kuras patiesībā izgatavos atslēgu. Viņš pats. Un ar to atvērs durvis. Arī pats.

Lauva

Aizies pie kaimiņiem un, dramatiski izklāstot nelaimīgo situāciju, lūgs ielaist viņu uz balkona. Kad beidzot kaimiņi ļausies Lauvas valdzinājumam, viņš drosmīgi un apņēmīgi kāps pa metāla restēm, un viņu nebiedēs ne augstums, ne iespējamais variants, ka aizslēgtas var būt citas durvis – balkona …..

Jaunava

Noliks spaini malā, apsēdīsies, ieņems domātāja pozu un iegrimst dziļā meditācijā. Un rīkosies tikai pēc tam, kad būs skaidri ieskicēti vairāki plāni un no tiem tiks izvēlēts racionālākais. Taču Jaunava nekad neizplatīs paniku.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Leave a Comment