Kādēļ vīriešiem patīk sniegt orālo seksu?

going-down

Vispārpieņemts fakts ir tas, ka vīriešu gultā ir egoisti, bet, vai tā tiešām ir patiesība?

Ja godīgi, reti kurš vīrietis atteiks sniegt orālo baudu sievietei, kura viņam patīk – un kāpēc tā?

1. Tas palielina baudu

Jo ilgāka būs jūsu priekšspēle, jo lielāku baudu sasniegsiet. Ir jādod laiks, lai jūs abi varētu būt pilnīgi uzbudināti un vēlētos viens otru bezgalīgi. Orālais sekss ir ļoti labs veids, kā uzbudināt sievieti un arī vīrieti. Un doma vien par to, ka viņš sniedz tev baudu, viņam ir uzbudinoša.

2. Tas palielina iespēju dubultajam orgasmam

Vīrieši orgasmu sasniedz ātrāk nekā sievietes, un tas bieži vien vīrieti nomāc (ja, protams, viņa interesēs ir apmierināt tevi). Ja nodarbojaties ar orālo seksu pirms paša seksuālā akta, tas palielina iespēju, ka orgasmu sasniegsiet kopā – un tā patiešām ir brīnišķīga sajūta.

3. Tavi pirksti viņa matos

Masāža, ko vīrietis saņem, kamēr viņš sniedz tev orālo baudu, noteikti ir liels bonuss. Skalpā ir daudz nervu galu, kas atbild par relaksēšanos un patīkamām sajūtām – un tu esi vienīgā, kuras pirkstus viņš vēlas just, aiztiekot viņa matus.

4. Vīrietim ir laiks nomierināties un izbaudīt tavu ķermeni

Katram vīrietim savā sievietē ir ķermeņa daļas, kuras īpaši uzbudina. Un, kamēr viņš sniedz tev orālo baudu, viņš var šīm visām vietām pieskarties, pievērst lielāku uzmanību.

5. Tas ir daudz jautrāk nekā pēdu masāža

Tici vai nē, bet vīriešiem patīk likt sievietei justies labi. Tādēļ, ja tu jautāsi pēc pēdu vai muguras masāžas, viņš tev to sniegs. Bet tas nepalīdzēs tev sasniegt orgasmu, tādēļ labāk vien jautā pēc orālā seksa – tas arī vīrietim patiks daudz labāk.

6. Tāpēc, ka…seksuālā karma

Ko tu dod, to tu saņem atpakaļ. Vīrietim arī patīk, ja tu sniedz viņam orālo seksu – un kā vēl patīk, tādēļ viņš, sniedzot to tev, cer, ka atpakaļ saņems to pašu. Un tas nenozīmē, ka to viņš vēlas uzreiz pēc tevis – tā var būt arī cita diena, cits vakars, cita nakts.

Avots: www.womenshealthmag.com

Leave a Comment