Kāda nozīme orālajam seksam vīrieša dzīvē? (+ padomi sievietēm)

700-lollipop-lips-woman-sexy-candy-sweet-

Socioloģiskie pētījumi pierādījuši, ka lielākā daļa vīriešu orālā seksa dēļ paliek traki. Minets vīrietim ir mīlestības un uzticības pazīme, pieradījums tam ka draudzene viņu pieņem tādu kāds viņš ir, bez izņēmumiem…

Tāpēc ja jūs vēlaties pīt no mīļotā vīrieša bizītes – biežāk darbojaties ar savu muti. Bet, lai viņš kļūtu par vergu, kurš pilda visas jūsu vajadzības un kaprīzes, izmantojiet šīs viltības.

Lasi arī: Galvenās lietas, kam vīrietis pievērš uzmanību seksa laikā. Tev tas ir jāzina! 

Šķirsti lapas uz priekšu, lai iepazītos ar raksta saturu! 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

 • <cite class="fn">Dagiic</cite>

  Tie ieteinumi pilnīgs murgs..kādēļ no vīrieša jātaisa vergs. Un pasniegts tā, itkā orālo seksu sniegt būtu tik pretīgi un tas jādara tikai darīšanas pēc.

  Piemēram man patīk reizēm iepriecināt savu vīrieti, un arī pašai uzbudinoši un jautri 😉

  Ja kādai nepārāk, tad iesaku pamēģināt dušā..sākumā nomazgā, un ja nepatīk norīt, tad viegli atbrīvoties no spermas 🙂 🙂

 • <cite class="fn">Elofija</cite>

  Mans vīrietis arī bez orālā katru dienu ir spējīgs mazgāt savas zeķes un iznest atkritumus.

 • <cite class="fn">tas.pats</cite>

  negribaas buut rupjam.. bet skiet, ka.. “shie raksti ir domati kuceem, ko raksta kuces..”. Tik feministiski, nozelojami un riebigi!
  Izlikties, padariit par vergu… kur paliek cilveciiba, cienja un goda praats?! Ko Juus ar shiem rakstiem gribas sabiedribai iemaciit– lai sievietes kluust par “kuceem un maitaam”, kuras peec tam suudzas, ka redz, atkal mani pameta, atkal es vinju nesaprotu, atkal vinsh nedara taa, kaa rakstiits sahjos seklajos rakstos?!
  Un arii viirieshi- neesat stulbi un nepadodieties shiim “maitaam”. Lai cik vinja labi suukaatu vai nesuukaatu, ja galvaa ir vienas peleavas, pa gabalu no taadaam.
  Lai uzlabotu attieciibas, iesaku labaak atrast kopiigas intereses, kopaa kkur aizbraukt, apmekleet intelegentakus pasakumus, kopa skriet, aiziet uz sporta zali vai nodarboties ar jogu. Ja Jums bus harmonija savaa starpaa, arii sekss buus labs un nevajadzees shaadus seklus rakstus rakstiit un lasiit. Ja nav harmonijas, arii sekss nebuus labs. Ja nav arii velmes to labot, tad jameklee cits partneris, nevis kads te jacensas padariit par vergu.

 • <cite class="fn">Dun27</cite>

  Pfff…lai gan esmu vīrietis un ar pieredzi, tomēr atzīšos, ka tēlošana un vēlmju izpildīšana “verdzības” dēļ ne pie kā laba nenoved. Tas ir pazemojoši vīrietim, ka viņa otra pusīte ķeras pie tādiem līdzekļiem lai kko mainītu, bet tas ir vel pazemojošāk sievietei, jo lai tik zemu kristu lai kko dabūtu, tā vietā lai mīlestība būtu par iemeslu….abusēji nožēlojami. Un vīrieši kuri atbalsta tā mocīt sievietes….fui!

 • <cite class="fn">Ingūns</cite>

  MAN PATĪK SNIEGT SEXSY DĀMĀM.

 • <cite class="fn">Inguns Krilovs</cite>

  INGUNS SEXSU SIEVIETE PATĪK?

Pievienot komentāru