Kaktuss: 3 būtiski iemesli, kāpēc tam ir jābūt ikvienā mājā

Mūsdienās ir pierādīts, ka telpaugi sniedz daudz priekšrocību: daži no tiem attīra gaisu dzīvoklī, bet citi palīdz atbrīvoties no negatīvās enerģijas.

Mūsdienās ir vairāk nekā 1200 dažādu kaktusu sugu. Tie tiek uzskatīti par nepretenciozākajiem istabas augiem, tomēr kaktusiem vajadzētu atrasties apstākļos, kas līdzīgi to dabiskajai videi. Tāpēc vislabāk ir novietot podiņu ar kaktusu uz dzīvokļa saulainākā loga palodzes.

Neskatoties uz to, ka dabā kaktusi aug sausās zonās, nevajadzētu atstāt novārtā to laistīšanu. Pavasarī un vasarā tos mitrina, kad augsne izžūst.

Arī šiem zaļajiem mājdzīvniekiem nepatīk sauss gaiss, tāpēc reizēm tos var apsmidzināt ar smidzinātāju. Bet aukstajā sezonā augu laistīšanu vajadzētu samazināt: pilnīgi pietiek ar reizi mēnesī.

Kāpēc mājās vajadzētu būt vismaz vienam šādam augam?

Aizsardzība no negācijām

Kaktuss absorbē visu negatīvo enerģiju. Strīdu vai aizvainojumu laikā augs “uzņem triecienu uz sevi”. Jau senie šamaņi izmantoja šīs īpašības rituālu laikā.

Lasi vēl: Nekad nenovietojiet spoguli šajās vietās: jūs sev uzvelsiet nelaimi

Aizsardzība pret elektromagnētisko starojumu

Kaktusu ieteicams novietot uz darbvirsmas pie datora. Tas ne tikai pasargā cilvēku no tehnoloģiju elektromagnētiskās kūres, bet arī samazina telpā esošā gaisa jonizāciju.

Skaists interjera priekšmets

Ikviens zina, ka kaktusi ir ne tikai dzeloņaini, bet arī ziedoši augi. Tos var stādīt dažādos dekoratīvos podos. Spilgtas kaktusu puķes jūsu interjeram piešķirs krāsu.

 

Leave a Comment