Nekad nenovietojiet spoguli šajās vietās: jūs sev uzvelsiet nelaimi

Spoguļi ir kļuvuši par ierastu detaļu katrā interjerā. Bieži vien tie ir gandrīz katrā mājas istabā, neatkarīgi no tā, vai tā ir guļamistaba vai vannas istaba.

Tomēr daudzi cilvēki aizmirst, ka spoguļi ir ne tikai interjera priekšmets, bet arī noteiktas enerģijas akumulators, un ne velti, jo tos bieži izmanto daudzos rituālos. Tāpēc spoguļu izvietojumu mājoklī nevajadzētu balstīt tikai uz dizaina lēmumiem.

Mēs jums pastāstīsim, kur spoguļi nedrīkst stāvēt, lai jūsu mājās vienmēr valdītu labklājība.

Vai ir iespējams piekārt spoguli pretī logam?

Sāksim ar mazajiem spoguļiem, kurus esam pieraduši izmantot ikdienā – piemēram, grima veidošanai. Bieži vien tie tiek atstāti pie loga, kas rada ugunsbīstamību. Vēl viens iemesls, kāpēc nevajadzētu novietot spoguli uz palodzes, ir tas, ka starp mājokli un ielu izveidojas enerģijas koridors.

Lasi vēl: Super sulīgi un neticami gardi! Avokado un tunča salāti 5 minūtēs

Tas pats attiecas arī uz to, vai jūs varat piekārt spoguli pretī logam. Ekstrasensi saka, ka, ja jūs to novietosiet šajā vietā, pozitīvā enerģija caur spoguli nokļūs uz ielu. Tas novedīs pie bagātības un labklājības zuduma, un to vietā nāks slimības un strīdi.

Kur nevar piekārt spoguli priekšnamā: svarīgi punkti

Ne mazāk populāra spoguļu atrašanās vieta mājās un dzīvokļos ir priekšnams. Piekrītu, tas ir diezgan ērti, jo pirms došanās ārā vienmēr var pārbaudīt izskatu. Tomēr ir ļoti svarīgs noteikums par to, kur priekšnamā nedrīkst iekārt spoguli. Nekad neierīkojiet to pretī ieejas durvīm. Katru reizi, kad tās tiks atvērtas, pozitīvā enerģija sāks izplūst no jūsu mājokļa. Tad sāksies virkne nepatikšanu. Optimālākais variants ir uzstādīt spoguli priekšdurvju pusē.

Bet vai jūs varat piekārt spoguli pie ieejas durvīm? Lūk, ko saka ezotēriķi. Spoguļi uz ārdurvīm akumulē dažādu enerģiju. Ja mājā notikusi traģēdija, tas ir jānoņem. Un pat tad, ja spogulis ir iestrādāts durvju vērtnē, no tā jāatbrīvojas, lai dzīve nekļūtu vēl grūtāka.

Turklāt, ja jūs tomēr nolemjat uzlikt spoguli uz durvīm, tam nevajadzētu atspoguļot pusdienu galdu. Ja jūsu mājas plānojums to ļauj, šajā gadījumā labāk pārceliet maltīšu vietu.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Leave a Comment