Kāpēc nav ieteicams turēt mājās monsteri

Monstera spēj izstarot negatīvu enerģiju, kas var iznīcināt jūsu mājas auru. Tas radīs visnepatīkamās sekas, tostarp problēmas darbā, ģimenes konflikti, slimības un nepatikšanas.

Ir bīstami turēt šo augu mājā, kur ir neprecēta meitene. Saskaņā ar zīmēm, šī puķe var izraisīt nesaskaņas ģimenēs un radīt problēmas, meklējot dzīves partneri. Meitene, kura vēl nav atradusi vīru, būs viena tik ilgi, kamēr monstera atrodas mājā.

Lasi arī: 2019. cūkas gads: visu zīmju horoskops – vēlams analizēt precīzāk savu vidi!

Ne tikai tautas zīmes, bet arī mūsdienu pētījumi liecina, ka monsteras turēšana mājās ir diezgan bīstama. Tas ir saistīts ar to, ka augs absorbē daudz skābekļa naktī, izdalot oglekļa dioksīdu, kam ir negatīva ietekme uz cilvēka veselību. Turklāt pat šī auga sula var kaitēt cilvēkiem. Tikai viens pilienu sulas uz ādas var izraisīt apdegumus vai kairinājumu. Un, ja sula nokļūst gļotādā, tā var izraisīt iekšēju asiņošanu.

Daudziem izraisa bailes auga izskats. Ja jūs ieskatīsieties cieši, tā lapas atgādina taustekļus un stumbra mezgls – čūsku gredzenu. Ja šis augs atradīsies mājā, cilvēki ar spiedienu var pastāvīgi izjust trauksmi, kas var radīt citus garīgus traucējumus.

Tautas teicieni saka, ka monstera ir magnēts problēmām un neveiksmēm. Ja jūs turat šo augu savā mājā, tas pastāvīgi piesaistīs negatīvu, kas ietekmēs visas mājsaimniecības dzīves sfēras. Daži cilvēki pamanīja, ka ar monsteras parādīšanos sākās finansiālas grūtības, viņa personiskajā dzīvē radās nopietni konflikti ar radiniekiem vai pat laulības šķiršanu.

Dažās valstīs tiek uzskatīts, ka monstera ir apveltīta ar dziednieciskām īpašībām, tādēļ to bieži uzstāda blakus slimnieka gultai. Bet, ja jūs domājat māņticību, šis augs ne tikai samazina cilvēka enerģiju, bet arī piesaista slimību. Tātad monsteres klātbūtne pacienta istabā tikai pasliktinās viņa stāvokli.

Avots: dailyhoro

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru