Klusa ziema ar Goodyear SoundComfort ziemas riepām

Pētījums: Pusei Latvijas iedzīvotāju ir svarīgas klusas riepas

Goodyear Ziemeļvalstu tirgū laidis pārdošanā ziemas riepas ar SoundComfort tehnoloģiju. Iepriekš tehnoloģija tika ieviesta vasaras riepām, taču tagad autovadītāji varēs baudīt klusāku un komfortablāku braucienu arī ziemas laikā. Šogad Goodyear atzīmē 120. inovāciju gadadienu – uzņēmuma mērķis vienmēr ir bijis meklēt jaunus risinājumus riepu izgatavošanā. SoundComfort tehnoloģijas pieejamība gan vasaras, gan ziemas riepām to tikai apstiprina.

Trokšņa līmenis – būtisks faktors

Zināms, ka vairums cilvēku dod priekšroku drošām riepām. Taču cik daudziem svarīgs ir riepu radītais troksnis? Goodyear pētījumā* noskaidrots – katrs otrais Latvijas iedzīvotājs uzskata, ka riepu radītais troksnis ir būtisks. Latvijas iedzīvotāji saskata vairākas klusu riepu priekšrocības: 47 % aptaujāto uzskata, ka tas nodrošina komfortablāku braukšanu, un 23 % – ka mazāks trokšņa līmenis mazina arī stresu. 46 % respondentu ir pārliecināti, ka samazināts trokšņa līmenis veicina drošāku braukšanu.

SoundComfort tehnoloģija ziemas riepām

Daudzu Goodyear riepu, tostarp Ziemeļvalstīm paredzēto radžoto un neradžoto riepu, izgatavošanā uzņēmums ir uzsācis izmantot Goodyear tehnoloģiju, kas spēj samazināt trokšņa līmeni salonā par līdz pat 50% . Iekšējais riepu poliuretāna putu slānis samazina trokšņa (kas rodas riepai saskaroties ar ceļa segumu) līmeni salonā pat līdz 4 dB. Klusāks salons nodrošina autovadītājam un pasažieriem komfortablāku un patīkamāku braucienu, sniedzot iespēju klausīties mūziku vai pavadīt laiku sarunās. Izmantotais risinājums ir pietiekami viegls, tāpēc neietekmē ne degvielas patēriņu, ne rites pretestību, nedz arī ātrumu. Tehnoloģija būs pieejama 52 ziemeļu apstākļiem piemērotiem ziemas riepu izmēriem.

Radžotas riepas

UltraGrip Ice Arctic – radžu tehnoloģija labākai saķerei un īsākam bremzēšanas ceļam uz ledus

UltraGrip Ice Arctic ir īpaši izstrādāta Ziemeļvalstu ziemas klimata apstākļiem. Goodyear progresīvā radžu tehnoloģija ar novatorisku radzes formu un korpusu palīdz tām saglabāt virzienveida pozīciju un nodrošināt efektīvu saķeri ar ledu. Lai panāktu labāku vilktspēju uz ceļa, radzei ir izveidota asa priekšējā mala, kas paātrinājuma laikā nodrošina labāku saķeri ar ledu. Tās forma nodrošina dubultu stabilitāti un tai ir platāka aizmugurējā mala, kas nodrošina efektīvāku bremzēšanu.

Ir pieejamas 58 dažādu izmēru UltraGrip Ice Arctic (diametrs no 13 līdz 19 collām), 15 izmēru riepas ir ar SoundComfort tehnoloģiju.

UltraGrip Ice Arctic SUV – labākai vadāmībai uz sniega un ledus

UltraGrip Ice Arctic SUV ar unikālo radžoto riepu tehnoloģiju ir īpaši piemērota Eiropas ziemeļu reģionos, kur temperatūra tradicionālā ziemas dienā var nokristies krietni zem -15 °C. Taču tikpat labi riepa nodrošina nevainojamu sniegumu arī siltākās ziemas dienās, jo protektors ir īpaši izstrādāts sniega, šķīdoņa un ūdens izvadīšanai, maksimāli palielinot riepas saskares virsmu ar ceļa segumu un stiprinot noturību pret akvaplanēšanu.

Ir pieejamas 48 dažādu izmēru UltraGrip Ice Arctic SUV (diametrs no 15 līdz 20 collām), piecu izmēru riepas ir ar SoundComfort tehnoloģiju.

Ziemeļvalstīm paredzētas neradžotas ziemas riepas

Bezradžu ziemas riepa UltraGrip Ice 2 – vairāku testu uzvarētāja

UltraGrip Ice 2 ir īpaši bargiem ziemas apstākļiem piemērota neradžota riepa. Tās izstrādes mērķis bija nodrošināt nemainīgi stabilu sniegumu, uzlabot saķeri ar ceļa virsmu, bremzēšanas sniegumu sniegā un uz ledus, kā arī vispārējo sniegumu uz slapja un sausa ceļa seguma.

Active Grip tehnoloģija uzlabo riepas un ceļa savstarpējo saķeri uz ļoti slideniem ceļiem. Riepas taisnās lameles it kā iegrimst virsmā, tāpēc riepai ir laba vilktspēja un bremzēšanas sniegums tieši sniegā un uz ledus.

Ir pieejamas 55 dažādu izmēru UltraGrip Ice 2 (diametrs no 13 līdz 19 collām), 15 izmēru riepas ir ar SoundComfort tehnoloģiju.

UltraGrip Ice SUV – izcils sniegums uz ledus

UltraGrip Ice SUV riepas mīkstais gumijas sastāvs nodrošina augstu elastību pat ļoti zemā temperatūrā – mazāka stingrība un labāka saķere uz ledus un sniegā piedāvā optimālu vadāmību. Izstrādes procesā Goodyear pētīja īpašās prasības tieši apvidus automobilu riepām. Tā kā šie transportlīdzekļi ir smagāki un tas palielina riepu slodzi, tad tām nepieciešamas sevišķas īpašības, lai nodrošinātu labu saķeri un vadāmību. Liela nozīme ir arī ActiveGrip tehnoloģijai. UltraGrip Ice SUV ir aprīkota ar TOPIndicator tehnoloģiju, kas nodrošina riepu protektora nolietojuma uzraudzību. Uz riepas izvietotais simbols pakāpeniski līdz ar nolietojumu izdziest, tā ļaujot sekot līdzi riepas veiktspējai un nepalaist garām brīdi, kad to ir laiks mainīt.

Ir pieejamas 37 dažādu izmēru UltraGrip Ice SUV (diametrs no 16 līdz 20 collām), 11 izmēru riepas ir ar SoundComfort tehnoloģiju.

UltraGrip Performance – izcila saķere

UltraGrip Performance ir zig-zag veida lameles un uzlabots protektora dizains, tā ir īpaši izstrādāta tieši Eiropas ziemas apstākļiem un nodrošina lielisku saķeri ar ceļa segumu. Riepas hidrodinamiskās protektora rievas ātri novada ūdeni un slapju sniegu, tā samazinot akvaplanēšanas risku un uzlabojot saķeri. UltraGrip Performance ir aprīkota arī ar nodiluma indikatoru, kas parāda automobiļa vadītājam, kad ir pienācis laiks riepu mainīt.

Ir pieejamas 86 dažādu izmēru UltraGrip Performance (diametrs no 15 līdz 22 collām), piecu izmēru riepas ir ar SoundComfort tehnoloģiju.

UltraGrip Performance SUV – optimāls risinājums apvidus automobilim

Protektors nodrošina UltraGrip Performance SUV līdzsvarotu sniegumu gan uz sausa, gan sniegota ceļa. ActiveGrip tehnoloģija sniedz riepai labāku saķeri un bremzēšanas īpašības, vienlaikus SUV optimizētais rievu un bloku izvietojums nodrošina labāku saķeri ar sniegotu ceļu.

Ir pieejamas 37 dažādu izmēru UltraGrip Performance SUV (diametrs no 16 līdz 21 collai), četru izmēru riepas ir ar SoundComfort tehnoloģiju.

*Par pētījumu

Pētījumu no 2017. gada decembra līdz 2018. gada janvārim veica Gfk Norm, aptaujājot 613 Latvijas iedzīvotāju.

Par Goodyear

Goodyear ir viens no lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē. Kompānija nodarbina aptuveni 64 000 cilvēku, un tās izstrādājumi tiek ražoti 48 ražotnēs 22 pasaules valstīs. Divos inovāciju centros, kas atrodas Akronā (Ohaijo štatā) un Kolmārbergā (Luksemburgā), tiek izstrādāti moderni produkti un pakalpojumi, kas nosaka nozares tehnoloģiju un snieguma standartu. Plašāku informāciju par Goodyear un tā izstrādājumiem skatiet šeit: www.goodyear.eu.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru