Ko var pastāstīt vīrieša dzimšanas mēnesis

Uzzini, ko dzimšanas mēnesis, kurā ir dzimis vīrietis, var pastāstīt par viņu.

Janvāris, Septembris

Mīl sazināties. Mīl tos, kuri viņu mīl. Patīk būt uzmanības centrā. Sakombinēts skaists iekšējais miers un izskats. Viņš bieži dusmojas. Apietas ar draugiem kā ar pašiem vissvarīgākajiem cilvēkiem. Drošsirdīgs un bezbailīgs. Vienmēr rada jaunus draugus. Šī persona ir viegli ievainojama, bet viņi ātri atjaunojas. Sapņotājs. Viņš nevēlas kontrolēt savas emocijas. Neparedzams.

Lasi arī: Dolfs Lundgrēns precas ar savas meitas vienaudzi. Kā izskatās 24 gadus vecā aktiera izredzētā

Februāris

Domā abstrakti. Dzīvo realitātē. Saprātīgi un gudri. Vienmēr atšķiras. Pievilcīgs. Tiešām ātrs dēmons. Ir vairāk nekā viens labākais draugs. Temperamentāls. Kluss, kautrīgs un pieticīgs. Godīgs un uzticīgs. Apņēmies sasniegt mērķi, viņi mīl brīvību. Dumpīgs, ja tos ierobežo. Sadusmojas ļoti viegli, bet to neizrāda. Viņam nepatīk nevajadzīgas lietas. Patīk būt draugos, bet reti parāda to. Romantisks iekšā, nevis ārpusē. Pareizs un smieklīgs.

Marts

Satriecošs cilvēks. Pievilcīga personība. Ļoti seksīgs. Mīļš un noslēpumains. Protams, godīgi, dāsni un simpātiski. Komunikācijas fons. Mīl runāt daudz! Neticami skūpstās! Viņš bieži dusmojas. Ļoti spītīgs visās situācijās. Patīk, ka tas tiek pamanīts. Gatavs riskēt dēļ citiem. Labi izvēlas vienmēr. Viņš seko modei. Varbūt pārāk populārs starp citiem. Intelektuāls. Dažreiz var būt siržu lauzējs. Viņš ienīst apvainojumus. Mīl komplimentus! Ļoti liela koķete! Uzticams. Pateicīgs un atsaucas uz laipnību. Labākais gultā. Visas emocijas tur iekšā. Sakarā ar sajūtu pārmērību viņš nonāk līdz pudelei. Uzmanīgi un pastāvīgi novērtē citus.

Lasi arī: Nevainīgi teicieni, kas grauj jūsu veselību un pašsajūtu. Domā, ko runā!

Aprīlis, Oktobris

Ar humora izjūtu. Stingrs. Ļoti komunikabls. Laipns un simpātisks. Uzticīgs. Darbojas labi ar citiem. Ļoti pārliecināts. Jutīgs. Pastāv pozitīva attieksme. Bagātīga domāšana. Laba atmiņa. Gudrs un zinošs. Patīk meklēt informāciju. Var uzmundrināt ikvienu un/vai likt viņiem smieties, kā arī vadīt ceļu. Viņam patīk sports, mūzika, atpūta un ceļošana.

Maijs

Ļoti seksuāli, mīl šo lietu. Aktīvs un dinamisks. Izlēmīgs, bet bieži pauž nožēlu par savu dedzību. Pievilcīgs. Spēcīga mentalitāte. Mīl uzmanību. Diplomātiski. Apmierina cilvēkus un atrisina viņu problēmas. Drošsirdīgs un bezbailīgs. Parasti viņam ir daudz draugu. Emocionāls. Stingrs. Laba atmiņa.

Lasi arī:  Kāda ir ideālākā valsts jums, ņemot vērā jūsu zodiaka zīmi

Jūnijs

Patīk izmēģināt kaut ko jaunu. Slēpts Ir grūti saprast. Klusi, ja satraukti vai saspringti. Lepni par sevi. Godīgi. Taktiski. Asprātīgs un populāri. Bieži vien viņam cenšas līdzināties. Vadīt citus fiziski un garīgi. Patīk būt vienam. Vienmēr secina par pagātni un vecajiem draugiem. Viņš nekad nemeklē draugus. Nav agresīvs, ja tiek provocēts. Patīk būt mīlētiem.

Jūlijs

Laime – būt blakus šai personai. Patīk jauni draugi. Flirtē, ģēnijs. Kad runa ir par filmām, kādu dienu var kļūt par slavenu aktieri.

Lasi arī: “Pat nabagi neko tādu neēd”: Maksims Galkins parādīja, ar ko Alla Pugačova atvaļinājuma laikā baro bērnus

Augusts

Ekstraverts. Riskants. Mīl uzmanību. Kontrolē pats. Maiga sirds. Pašpārliecināts. Skaļš. Kaitinošs. Viņš mīl runāt un dziedāt. Viņš mīl mūziku. Sapņotājs. Viegli satracina. Nepatīk, ka neuzticas. Bagāta iztēle. Dumpīgs, ja tas ir ierobežots. Jautrs. Noslēpumains. “Burvīgs” vai “skaists” visiem. Stingrs. Interesanti, neatkarīgi. Spēcīga griba. Cīnītājs.

Novembris

Stiprs un nežēlīgs. Gribēts. Nomākts. Piesaista citus un mīl uzmanību. Dziļas sajūtas. Skaisti, fiziski un garīgi. Nepieciešama motivācija. Kautrīgi pretējā dzimuma dēļ. Viegli samierinās. Sistemātiska (smadzeņu kreisā puslode). Viņam patīk sapņot. Spēcīgi gaišreģi. Laba iztēle. Viņš mīl literatūru un mākslu. Patīk ceļot. Nepatīk būt mājās. Smags darbs. Spēcīgs garā.

Decembris

Skaists. Visur konkurētspējīgs. Aktīvs spēlēs un mijiedarbībā ar cilvēkiem. Nepacietīgs un pārsteidzīgs. Ambiciozs. Ietekmīgi organizācijās. Viegli runā, bet grūti saprotams. Ir daudz ideju. Jutīgs. Aktīvs prāts. Parasti ilgojas, parasti. Izvēlīgs. Piesaista citus un mīl uzmanību. Dziļas sajūtas.

 

Avots: fabrikaydei.ru

Gunta Graudiņa

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru