Kuru zodiaka zīmju pārstāvji ir labākie tēti: “Ekstrasensu cīņu” uzvarētāja Mehdi versija

Astrologi turpina apgalvot, ka cilvēka personiskās īpašības ir cieši saistītas ar viņa zodiaka zīmi. Ja tic zodiakam, tad tas var palīdzēt noteikt, cik lielā mērā vīrietis var kļūt par lielisku tēvu.

Piedāvājam iepazīties ar piecām zodiaka zīmēm, kurām tēva instinkts ir attīstīts labāk nekā citu zīmju pārstāvjiem.

5. vieta – Auns

Vīrieši, kas dzimuši šajā zodiaka zīmē, jaunībā maz aizdomājas par bērniem. Tomēr ar laiku, kad viņi saprot, ka vēlas mantinieku, viņi kardināli mainās. Draugi un aizraušanās aties otrā plāna, bet paši Auni ar pilnu jaudu metīsies izpildīt tēva pienākumus. Turklāt to darot, viņi būs neprātīgi laimīgi.

4. vieta – Lauva

Lauvu zīmē dzimušie vīrieši ir ļoti atbildīgi. Un vēl viņi dievina savus bērnus. Tāpēc tipisks Lauvas vīrietis nežēlos spēkus, lai pasargātu savu ģimeni no jebkāda veida grūtībām. Šāds tēvs ļoti viegli saviem bērniem kļūst par draugu, kam var uzticēt jebkuru noslēpumu.

Lasi arī: 3 Zodiaka zīmes, kurām Jūlija otrajā pusē ir jābūt ļoti uzmanīgām

3. vieta – Strēlnieks

Protams, Strēlnieki izceļas ar to, ka viņus ir grūti ielikt kādā rāmī. Bet tipiski šīs zīmes pārstāvji agri saprot, ka bērni ir viņu pašu turpinājums. Un bērnu dēļ šie vīrieši ir gatavi gāzt kalnus, lai arī no malas tēva-bērna attiecības var šķist vēsas. Patiesībā šie tēvi ir gatavi upurēt daudz ko, lai tikai viņu bērniem viss būtu labi.

 

2. vieta – Dvīņi

Atbildīgie Dvīņi pārliecinoši ieņem šī topa otro vietu, un tas nepārsteidz. Šiem cilvēkiem pienākumu ir vairāk nekā tiesību. Un, audzinot bērnus, šī pārliecība izpaužas ļoti spēcīgi. Šīs zīmes pārstāvis vienmēr būs gatavs pavadīt laiku kopā ar bērnu. Joki, strīdi, spēles un daudz sarunu – tas viss ir par šādu tēti.

 

1.vieta – Vērsis

“Vērši ir paši labākie tēti. Viņi ļoti rūpīgi un uzmanīgi pieiet katram bērnu audzināšanas mirklim: barošana – pa stundām, attīstošās spēles – atbilstoši vecumam. Ikvienai lietai ir paredzēts savs laiks un Vērsis vienmēr būs izdomājis rīcības plānu”, norāda “Ekstrasensu cīņu” uzvarētājs Mehdi Ebragimi Vafa.

Lasi arī: Dzēra bez uzkodām: publiski kļuvis pieejams video no Laimas Vaikules un Allas Pugačovas uzdzīves

Pie šīs domas pieturas arī daudzi astrologi, tāpēc nav pamata šaubīties par Vēršu tēvišķajām īpašībām. Šiem tētiem vienmēr viss iet pēc plāna, bet mērķus viņi stāda pašus drosmīgākos.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru