Lai iegūtu un noturētu labu figūru, tev ir jāievēro šie 6 Zelta likumi

ana3

Ideālas figūras noslēpumi slēpjas šajos 6 likumos, pamēģini tos un pieturies pie to ievērošanas – un rezultāts nebūs ilgi jāgaida!

 

 

1. Vairāk dzeriet šķidrumu. Ja organismā trūkst ūdens, tas novedīs pie galvassāpēm un jūs slikti jutīsieties.

2.„Vienas karotes” likums. Neapēdiet visu porciju, atsājiet uz šķīvja vienu karoti ēdiena. Tas ir kā minimums 100-150 kalorijas.

3. Saldumus iemaini pret gaļu. Ja kaut nedaudz iedomājies par kaut ko saldu, uzreiz sāc gatavot gaļas ēdienus, piemēram, vistu

4. Esi nogurusi sēdēt pie datora? Vienkārši pastaigājies! Ja katru stundu atpūties no datora 5-10 minūtes, tu zaudēsi  240-250 kalorijas, kā arī atpūtināsi mugurkaulu un uzlabosi figūru.

5. Pa kāpnēm augšā – tikai ar kājām! Iešana pa kāpnēm ir kā viegla aerobika. Katru reizi, kad ej augšā pa kāpnēm, tu zaudē 40 kalorijas, bet braucot ar liftu – 3 kalorijas.

Lai arī: Kā pareizi lietot dažādus šķidrumus, lai vieglāk notievētu

6. Nekāda alkohola! Litrā tīra spirta ir 700 kalorijas. Nieka 100 grami sausā vīna satur 8-10 grādus, tas ir 56-70 kalorijas. Toties vīna glāzē parasti ir 250-140-170 kalorijas.

Izdari secinājumus pati!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

 • <cite class="fn">ieva</cite>

  Ja visi sāks atstāt ēdienu uz šķīvja… bail padomāt, cik ēdiena aizies postā – tā ir mudināšana uz apzinātu cūcisku attieksmi pret produktiem. Cita lieta – ielikt sev par karoti mazāku porciju, kau par divām 😉

 • <cite class="fn">Elīna</cite>

  Aizstāt ar gaļu? Traki. Tad jau labāk apēst konfekti, nekā cūkgaļu. Cukura līmenis būs atkal normāls, nevis papildus tauku deva.

 • <cite class="fn">Ilze Junkurēna</cite>

  Piekrītu tikai 1,5,6 punktam. Kā var karotē būt 100-150 kcal? Vai autors treknu krējumu vien pusdienās ēd? Un ko darīt strādājošām sievietēm, kurām ofisā nav kur uzšmorēt vistu ikreiz kad sagribas saldumus? Tāpat darba devējs diezi vai priecāsies, ja ik pa stundai nozudīsi uz 10 min.

 • <cite class="fn">Name</cite>

  Vienā lapā ”slabo” sastūķēt ? Nez cik lapas aizņemtu 20 likumi …

Pievienot komentāru