Latviešu žurnāliste Ukrainā uzrunā ukraiņus, kas trīs nedēļas dzīvojuši pagrabā

Borodjanka ir vēl viena apdzīvota vieta Kijivas pievārtē, kur atklājušies iebrucēju nodarītie noziegumi pret Ukrainas cilvēkiem. TV3 Ziņu komanda apskatīja māju pagrabus, kuros cilvēki bija spiesti dzīvot trīs nedēļas bez elektrības, ēdiena un dzeramā ūdens.

Daudzi Borodjankas iedzīvotāji brīdī, kad Krievija uzsāka karu, paspēja aizbēgt, bet tikpat daudz cilvēku palika pilsētā, un tikai pēc trim nedēļām viņi pirmo reizi iznāk no pagrabiem. Postažu, kādu aiz sevis atstājis krievu karaspēks, ir grūti aprakstīt vārdos.

Lasi vēl: Lūk, kāda bijusi Putina atbilde uz aicinājumu apturēt karu!

Vietējie šodien jūtas izglābti, taču joprojām valda izmisums, šausmas par visu pēdējās nedēļās pieredzēto. Ieraugot Ukrainas spēkus, arī medijus, cilvēki paši nāk klāt, stāsta, lūdz, lai rāda pasaulei, ko krievu un čečenu militāristi ir viņiem nodarījuši.

“Ceturtais stāvs, kura vairs nav, tur mans dzīvoklis, es te dzīvoju no pirmās kara dienas,” stāsta Olga.

Olga TV3 Ziņu komandu ieveda savā kāpņutelpā vai, pareizāk, parādīja to, kas no tās palicis pāri. Viss ir izpostīts. Iebrucēji izvandījuši visus dzīvokļus. Kamēr vietējie slēpās pagrabos, krievu un čečenu armijnieki dzēra un demolēja cilvēku dzīvokļus, tautaruna.nra.lv.

Turpini lasīt tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru