Ir 25 likteņa noteikumi. Nav zināms, kas tos izgudroja. Taču tie, kas ar tiem iepazinušies, daudzējādā ziņā tiem piekrīt un cenšas tos ievērot arī turpmāk.
Tie pat nav noteikumi, bet gan psihoterapeitiska metode. Tās uzdevums ir mainīt prātu. Tas ir ilgs process. Tas prasa apņēmību un neatlaidību. Tāpēc noteikumi ir jāuztver nopietni un pārdomāti, un tie ir jāizlasa katru dienu. Ja jūs tos izlasīsiet vienu reizi un izmetīsiet, no tiem nebūs nekāda labuma. Vislabāk ir tos pakārt istabā, lai tie būtu pastāvīgi redzamā vietā.
Pamēģiniet, un pavisam drīz jūs redzēsiet, ka jūsu dzīve ir kļuvusi daudz vieglāka.
Ikviens sākums ir tukšums, bet tas ir jāaizpilda.
Lai sasniegtu to, ko vēlaties, ar vēlmi vien nepietiek – jums ir jāpieņem lēmums. Tikai tad parādīsies iespējas.
Lai mainītu savu ceļu, ir jāapstājas un tad jāsāk virzīties citā virzienā.
Dzīvē par visu ir jāmaksā. Bet visdārgākā ir bezdarbība. Dažreiz tas kļūst skaidrs tikai dzīves ceļa beigās.
Ja cilvēks vienmēr baidās kaut ko darīt nepareizi, kļūdīties, viņš, pats to neapzinoties, izdara lielāko kļūdu savā dzīvē.
Līdzīgais vienmēr piesaista tikai līdzīgo. Dzīvē nav nekā nejauša. Mēs pie sevis piesaistām nevis tos cilvēkus, kurus gribētu redzēt sev līdzās, bet gan tos, kuri mums ir pilnīgi līdzīgi.
Ja redzat, ka izvirzītais mērķis ir nesasniedzams, tad koncentrējieties uz citiem mērķiem. Sasnieguši tos, mēģiniet atgriezties pie pirmā mērķa sasniegšanas.
Ja jūs neko neprasīsiet no dzīves, tā jums neko nedos. Ja jūs lūgsiet kaut ko nenoteiktu, tad arī dāvana būs tāda pati. Vienmēr skaidri jāformulē savas vēlmes.
Dzīvē nav absolūtas baudas. To vienmēr ierobežo mūsu pasaules uztvere.
Vai jūs tiecaties pēc pārmaiņām? Tad aizmirstiet par pasivitāti. Pateicoties tai, palaižam garām iespēju, ko sniedz liktenis. Izvirziet maršrutu un galamērķi. Bet, lai tur nokļūtu, ir jādodas ceļā.
Dzīve vienmēr liek risināt tās problēmas, no kuru risināšanas cilvēks izvairās. No tām nav iespējams paslēpties, jo, ja kādu uzdevumu neatrisināsi tagad, tas būs jārisina citā dzīves posmā. Bet par risinājuma atrašanu nāksies maksāt daudz vairāk.
Dzīvē vienmēr ir izvēle. Dažreiz tā ir izvēles trūkums. Pasaulē ir daudz iespēju. Bet, iegūstot vienu, jūs vienmēr zaudējat kaut ko citu. Tātad zaudējumi ir neizbēgami. Taču tos vienmēr var uztvert kā jaunu ieguvumu.
Jaunais vienmēr nozīmē vecā iznīcināšanu. Taču ir nepieciešams ne tikai iznīcināt, bet arī attīrīt vietu. Un tas prasa spēku, laiku un zināšanas. Galu galā ir jāzina, ko un kā būvēt. Ja šādu zināšanu nav, labāk nebojāt. Pretējā gadījumā var uzbūvēt kaut ko briesmīgu.
Cilvēks cenšas mainīt savu dzīvi, bet viņam traucē vecie stereotipi un ieradumi. Tie nepārtraukti cenšas viņu atgriezt pie ierastās nodarbes. Tāpēc pārmaiņas vienmēr notiek ļoti lēni un prasa lielus garīgos izdevumus.
Lasi vēl: Superēdiens: kāpēc mums vajadzētu ēst speķi
Ikviens no mums pie sevis piesaista tieši to, kas viņam visvairāk patīk, ko viņš sagaida vai no kā visvairāk baidās, jo tieši uz to koncentrējas apziņa. Liktenis nekad nedod papildus. Tas ir dāsns, bet tikai vēlamā robežās. Pārkāpiet robežas, un jūs saņemsiet vairāk.
Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!