Lūk, kāpēc jūsu dvēseles draugs patiesībā ir jūsu dvēseles spogulis!

Kāpēc jūsu dvēseles draugs patiesībā atspoguļo jūsu dvēseli?

Kas ir šī persona, kurai ir jums radniecīga dvēsele? Viņš var būt jūsu draugs, ģimenes loceklis vai partneris. Un tā galvenā loma jūsu dzīvē ir būt spogulim, nevis līmei.

LASI ARĪ: Kurām Zodiaka zīmēm nauda pati līp klāt

Es atceros, ka manā jaunībā man bija ļoti kļūdaini romantiski priekšstati par “dvēseles draugu”.

“Ir ierasts uzskatīt, ka radniecīga dvēsele ir kaut kas līdzīgs ideālam partnerim attiecībās, par kurām ikviens sapņo. Bet patiesais dvēseles draugs ir jūsu dvēseles spogulis. Cilvēks, kurš parāda jums visu, kas jūs aiztur. Persona, kas koncentrējas uz lietām, kas jāmaina, lai jūs varētu mainīt savu dzīvi, ”- Elizabete Gilberte.

Jums šķiet, ka kādu dienu jūs satiksieties ar savu sapņu vīrieti vai sievieti, kas dziedinās visas jūsu sabojātās daļas, tādējādi ļaujot jums atkal kļūt par sevi. Tā ir pilnīgi nepareiza izpratne par dvēseles draugu.

Ja jūs uzskatāt, ka kāda īpaša persona kaut kur staigā, kas pēc viņa ieskatiem padarīs tevi par pašu, tas nozīmē, ka jūs izturaties pret sevi kā sliktāku personu, kurai nepieciešams kāds cits, lai justos pilnīgi.

Ja mēs uzskatām sevi par tikai pusēm, kas vēl nav kļuvušas veselas, mēs meklēsim personu, kas arī uzskata sevi par nepilnīgu pusi. Bet kāpēc jums tas ir vajadzīgs?

Jūs redzat, ka gaisma nav cita cilvēka dzīve, bet jūsu pašu. Tādā veidā jūsu augstākais pats piesaista jūsu uzmanību.

“Tagad ir tik tumšs, ka jūs pat neredzat gaismu. Tas ir tāpēc, ka gaisma nāk no jums. Jūs viņu neredzat, bet visi citi var viņu redzēt, ” Lang Liv.

LASI ARĪ: Retrograda Saturns no 2019. gada 29.aprīļa līdz 18. septembrim: sagaidāma negatīva ietekme!

Katra persona sastāv no gaišām un tumšām pusēm, no kurām neviena no tām dominē pilnībā. Drīzāk cilvēks ir šo divu principu kombinācija. Šī iemesla dēļ mums neizbēgami ir jāiet cauri tādiem mirkļiem, kad mūsu iekšējā pasaule ir gandrīz pilnībā iekļuvusi tumsā.

Dvēseles draugs nav tā persona, kas dos jums mieru, upurējot savu gaismu. Bet viņš palīdzēs jums atrast gaismu jūsu iekšienē, pat ja tas izrādās sāpīga mācība … un tajā nav nekā baisa.

Dzīvē mēs satiksim cilvēkus, caur kuriem mēs sāksim savākt fragmentus, nebaidoties no griezumiem. Viņi mācīs mūs pieņemt un mīlēt sevi tādu kādi mēs esam.

„Es viņam jautāju:“ Kāda ir atšķirība starp viss tavas dzīves mīlestību un otro pusīti? ”
“Pirmajā gadījumā – tā ir mana izvēle, bet otrajā – nē”, – Tarrin Fišer.

avots: esotericblog

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Leave a Comment