Lūk, tas ir jāredz. Kā izveidot Zviedru lāpu?

Dodies pie dabas un rīko kādu pikniku, kam nepieciešams ugunskurs? Vai arī ugunskurs nepieciešams atmosfēai?  Tam vairs nav vajadzības skriet un meklēt dažādus koka gabalus vai malkas vešana uz mežu.

Tiem ,kas vēlas gatavot ēdienu dabā parasti ir jāzin, ka līdzi jāpaņem kāds mazumiņš sausas malkas. Mēs vēlamies padalīties ar vienu unikālu atklājumu, kas saucās -Zviedru lāpa.

Šī liet palīdzēs jums bŗivā dabā pagatavot dažnedažādus ēdienus. Uguns turās 2 līdz 3 h. Tas gan ir atkarīgs no bluķa lieluma.

Kā sagatvot šo Zviedru lāpu?

 • Pirmkārt nepieciešams atgriezt no sausa baļķa tādu kā bluķi, bet tā diametram jābūt vismaz 22cm.
 • Nogrieztais bluķis ir jānoliek vertikāli un tajā ir jāizveido dziļi iegriezumi. Taču ļoti svarīgi nepārzāģēt bluķi līdz galam.
 • Iekurt šo Zviedru lap u var izmantojot papīru un dažādus skaliņus. Taču, lai tas viss neaizņemtu laiku šājā lāpā ir jāielej ndaudz motorzāģa eļļa.

Šķir otru lapu, lai apskatītu pamācības VIDEO


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close