Maska matu augšanai.

Atjaunot matus un dot viņiem enerģiju aktīvai augšanai nav ļoti vienkārši! Ir daudz skaistumkopšanas produktu no lētām līdz dārgam, kas daudzsološi atjauno jūsu matus un liek tiem augt ātrāk. Ja jūs esat visu izmēģinājis no tirgus plauktiem, un tas nedarbojās, varat izmēģināt šīs receptes.

Rūpīgi kopti, šiki mati, radīs par jums brīnišķīgu iespaidu uz citiem. Vissvarīgākā lieta par šīm divām receptēm ir viņu neticamā pieejamība.

Lasi arī: Ūsiņdienas svinībās andelēsies teju 100 tirgotāji

Visas sastāvdaļas jūs varat viegli atrast virtuvē! Ejiet, atrodiet pareizās sastāvdaļas, un neesiet pārāk slinks, pēc iespējas ātrāk izveidojiet maskas matiem. Ietekme būs tik ievērojama, ka jūs regulāri uzlabosiet matu stāvokli, izmantojot šīs procedūras.

Maska matu augšanai
Sastāvdaļas:
2 banāni
1 olu dzeltenums
1 tējkarote citronu sulas

Lietošana

Sablenderējiet visas sastāvdaļas kopā, līdz krēmveida konsistencei, uzklājiet matiem daudz maskas.
Aptiniet galvu ar plastmasas maisiņu, aptiniet to ar dvieli vai cepurīti.
Pēc pusstundas maisījumu var izmazgāt, izmantojot parasto šampūnu. Jums radīsies iespaids, ka mati uz jūsu galvas ir divreiz kuplāki.

PS! Ļoti efektīvi, ja jums ir sausi mati. Olas dzeltenums ir dabīgs šampūns un skrubis. Pēc tam jūs varat izskalot matus ar kumelīšu tēju, nevis izmantot kondicionieri, jo tas dos dabiskākuefektu.

Lasi arī: Viņi gribēja “citu Latviju”. Ko tagad dara 57 deputāti, kuri 1990. gadā nebalsoja par neatkarību?

Maska matu atjaunošanai
Sastāvdaļas
1 glāze apelsīnu sulas
1 tase kefīra

Lietošana

Sajauciet sastāvdaļas. Uzklājiet masku, aptiniet matus. Šo masku ​​ir pietiekami turēt tikai pusstundu, lai aktīvi ietekmētu matus. Pēc tam to nomazgājiet ar parasto šampūnu.

Ja jūs šīs brīnišķīgās maskas matiem taisīsiet vismaz 2 reizes nedēļā, jūs iegūsiet pieeju tādām frizūrām, par kurām jūs pat neesat iedomājusies pirms tam.

Ļoti vienkāršs, bet tik efektīvs! Pastāstiet saviem draugiem par šīm lieliskajām receptēm.

 

Gunta Graudiņa

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru