Interesanti, nedzirdēti fakti, kas jebkuram būtu jāzina par savu asinsgrupu

Kopā ir 4 asinsgrupas – A, B, AB un 0 grupa, kā arī divi rēzus faktori – pozitīvs un negatīvs. Katram no šiem asinsgrupu tipiem piemīt savas īpatnības, par kurām ikvienam ir jābūt informētiem.

Zinātnieki apgalvo, ka katram pēc savas asinsgrupas ir iespējams noskaidrot, kādā virzienā iet viņa ceļš un, protams, arī uzzināt vairāk par iespējamām slimībām, no kurām būtu jāuzmanās.

Asinssūcēju magnēts

Balstoties uz Japānas zinātnieku pētījumiem, cilvēkiem, kuru asinsgrupa ir 0-tā, biežāk nekā citiem nākas ciest no moskītu uzbrukumiem. Tomēr tajā pašā laikā šīs asinsgrupas cilvēkiem pastāv daudz mazāka iespēja saslimt ar malāriju un citām nāvējošām slimībām, ko pārnēsā moskīti.

Tieksme pēc alkohola

Pētījumi, kas tika veikti 70-tajos gados, ir atklājuši saistību starp tieksmi pēc alkohola un A tipa asinsgrupu. Tajā pašā laikā citi pētījumi ir atraduši antigēnu ietekmi uz alkohola atkarību. Antigēns A var izmainīt intoksikācijas reakciju uz imūnsistēmu, kas nozīmē to, ka 50% riska nosaka ģenētika.

Visvairāk cieš no stresa

Stress visvairāk ietekmē 0-tās asinsgrupas pārstāvjus. Šīs grupas cilvēkiem ir palielināts kortizola līmenis (stresa hormons) vairāk nekā citu asinsgrupu pārstāvjiem.

Lasi vēl: Lūk, kā sievietes asinsgrupa spējīga ietekmēt viņas seksuālo dzīvi!

Lielākais risks uz obsesīvi-kompulsīviem traucējumiem

Neiropsihobioloģijas žurnālā tika publicēts pētījums, kurā pētnieki apgalvoja, ka A tipa asinsgrupas cilvēkiem ir lielākās noslieces uz obsesīvi-kompulsīviem traucējumiem, tomēr šī teorija vēl nav līdz galam izpētīta.

Attiecības ar draugiem

Cilvēki ar A grupu ir lieliski draugi, kuri vienmēr domā par citiem. Bieži vien viņi īsti nezina, kā izpaust savas jūtas, un noslēdzas sevī. B grupas cilvēki arī ir labi draugi un viņi prot ieklausīties, tomēr vienmēr sevi nostāda pirmajā vietā. AB grupas cilvēki prot plānot un organizēt, un 0-tās grupas cilvēki ļoti mīl sacensību un orientējas uz uzvaru. O-tās grupas cilvēki attiecībās ļoti labi sader ar jebkuras citas asinsgrupas pārstāvjiem.

Avots: heavyweight.life

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru