No rīta guļot gultā, izstiepiet šo muskuli, sajutīsiet, kā tevī atgriežas jaunība un skaistums

Viss, kas jums jādara, ir no rīta apgulties taisni, tiklīdz pamostaties. Izstiepiet muguru, rokas pie sāniem un sāciet vilkt rokas uz leju, cik vien stipri varat gar ķermeni. Tajā pašā laikā nolieciet galvu uz augšu, cik vien iespējams, lai tas nesāpētu. Palieciet šajā pozīcijā 4-5 sekundes, pēc tam atpūtieties. Atkārtojiet šo vingrinājumu 7-8 reizes.

Pēc tam izkāp no gultas un ej mazgāties. Kad jūs piepildāt plaukstas ar ūdeni, apbur ūdeni. Sakiet šādus vārdus: “Tīrs ūdens dod spēku un atgriež jaunību . ” Un pēc tam nomazgājiet seju ar šo ūdeni.

Ja jūs regulāri veicat šo vingrinājumu, jūs redzēsiet pirmos rezultātus 3 nedēļu laikā. Jums būs ne tikai jaunība, jums būs spēks un enerģija. Jūsu ādas veselība un elastība sāks atgriezties. Seja un kakls kļūs tonēti un elastīgi.

Rūpes par sevi dod rezultātus

Un pēc pāris mēnešiem jūs vienkārši neatpazīstat sevi spoguļa atspulgā. Visapkārt saņemsi patīkamus komplimentus un dāvanas. Jūsu dzīvē notiks patīkami brīži, un jūsu vēlmes sāks piepildīties. Jums būs iespēja mainīt savu dzīvi tā, kā vēlaties.

Lasi arī: Pirms stādīšanas es bagātinu ķiploku bedrītes, lai lielās galviņas iegūtu lieliskus rezultātus.

Lasi arī: Pirms gulētiešanas es noliku vienu vienkāršu lietu zem spilvena un pēc pāris minūtēm metos Morfeja rokās

Labvēlīgas pārmaiņas sāks notikt visās jūsu dzīves jomās. Tikai viens neliels vingrinājums var atjaunot jūsu jaunību un sparu. Tajā pašā laikā jums nav jātērē nauda dārgiem kosmetologiem un plastikas ķirurgiem.

Galu galā mūsu ķermenis spēj atjaunoties un ražot jaunas jaunības šūnas. Jums tikai jāzina, kuri muskuļi par ko ir atbildīgi mūsu ķermenī. Un ļoti svarīgi ir arī ieklausīties savā ķermenī un saprast, kā mūsu ķermenim pietrūkst.

Regulārs miegs un fiziskās aktivitātes, veselīgs uzturs un labas domas. Tas viss palīdz saglabāt un paildzināt sievietes jaunību. Galu galā sieviete ir radīta, lai pirmām kārtām radītu un iedvesmotu pati sevi. Tāpēc nekad nevajag kaunēties par savu ķermeni, bet tikai saglabāt tā veselību un ilgmūžību. Un, kad sieviete ir apmierināta ar sevi, visa pasaule guļ viņai pie kājām, visi viņas sapņi piepildās.

Mēs vēlamies, lai katrs mūsu lasītājs paliktu apmierināts ar sevi un būtu laimīgs. Un mēs gaidām jūsu receptes jaunībai un skaistumam. Raksti komentāros, kā tu saglabā savu jaunību un pievilcību?

Leave a Comment