Noņemiet masku, izmetiet pinceti: eksperts pastāstīja, kā izaudzēt skaistas uzacis

Lai izaudzētu perfektas uzacis, pie tā ir ļoti smagi jāpiestrādā.

Ja sapņojat par lielām, biezām un pūkainām uzacīm kā Karai Delevinjai, jums būs nepieciešami daži padomi.

Lai izaudzētu perfektas uzacis, jums nāksies ļoti censties.  Taču palīdzība ir pa rokai – uzacu eksperts Fidešs Baldesbergers laikrakstam The Sun pastāstīja, kādas kļūdas pieļaujam, cenšoties iegūt sapņu uzacis, un kā tās novērst.

Atbrīvojieties no pincetes

Fidess paskaidroja, ka matiņu augšana kopumā var būt saistīta ar ģenētiku – dažiem cilvēkiem matiņi aug biezāki un ātrāk nekā citiem, tostarp arī uzacu matiņi. Taču, ja jūs sākat no nulles audzēt uzacu matiņus, ir svarīgi atcerēties, ka galvenais ir tos vienkārši atstāt mierā. 6-8 nedēļas neraujiet ar pinceti. Ļaujiet notikt pilnīgam matiņu ataugšanas ciklam, un tad jūs varēsiet izveidot sev tīkamu uzacu formu.

Lasi vēl: Stilists paskaidroja, vai pastāv korelācija starp krāsu kombināciju un statusu

Pievērsiet uzmanību tam, kā guļat

Ir ļoti svarīgi atteikties no miega maskas uzacu ataugšanas periodā un izvairīties no gulēšanas uz vēdera ar seju uz spilvena, jo berze starp uzacu matiņiem un audiem var padarīt uzacis plānas.

Neaizmirstiet par serumiem

Lietojot serumus, lai atjaunotu uzacu augšanu, ir arī lielisks veids, kā padarīt tās biezākas. Meklējiet serumus ar rīcineļļu, peptīdiem un biotīnu, jo tie palīdzēs nostiprināt un atjaunot matiņus.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Leave a Comment