Numeroloģiskā prognoze pēc dzimšanas datuma: vai 2019. gads būs labs gads?

Numeroloģija ir lielisks līdzeklis prognozēšanai. Ar vienkāršu aprēķinu var uzzināt, vai 2019. gads jums būs labs gads.

Vispirms jums ir jāsaprot, ka 2019. gads kopumā būs: 2 + 0 + 1 + 9 = 12; 1 + 2 = 3. Balli vadīs Trīs. Tas nozīmē, ka gads būs provokatīvs un drudžains. Viss ir gandrīz pilnībā atkarīgs no cilvēkiem. Ir sagaidāms, ka Trīs periodiski piemetīs jaunas problēmas un iespējas, bet galvenā atbildības daļa 2019. gadā ir uz pašu pleciem.

LASI ARĪ: Aīdas Grifaļ prognoze 2019. gadam – būs gan kāpumi, gan kritumi

Numeroloģiskie aprēķini 2019. gadam

Tātad, 2019. gads ir skaitļa 3 valdīšanas laiks. Lai saprastu, kāds būs nākamais gads, jums ir jāatņem Trīs no jūsu likteņu skaitļa.

Saskaitiet visus dzimšanas datuma ciparus. Piemēram, esat dzimis 1987. gada 8. janvārī. Šajā gadījumā jūs saskaitat 1 + 4 + 0 + 8 + 1 + 9 + 8 + 7. Lai atvieglotu aprēķinu, nekavējoties atņemiet skaitli 3. 1 + 4 + 0 + 8 + 1 + 9 + 8 + 7-3 = 35. Neaizmirstiet saskaitīt skaitļus vēlreiz, ja jums ir 10 vai vairāk: 3 + 5 = 8 .

Skaitlis 8 ir vietējais lokālais skaitlis, kas raksturo 2019. gadu personai ar šādu dzimšanas datumu. Zemāk ir visu lokālo skaitļu tulkojums.

Likteņa atšifrējums

Viens Ja esat ieguvis vieninieku, tad 2019. gads tiks atzīmēts ar lieliskām iespējām finanšu un mīlestības sfērā. Rezultāts būs atkarīgs no tā, kā jūs reaģēsiet uz problēmām un grūtībām, kas ir ceļā uz sapni: kā pret krahu vai kā pārbaudi uz izturību. Pirmajā gadījumā jūs varēsiet pārvarēt šķēršļus un izmantot iespējas, ko 2019. gads dos jums. Grūtos laikos izmantojiet intuīciju.

LASI ARĪ: Pāvela Globas prognozes 2019. gadam – ceļā uz laimi šķēršļi

Divi. Laba veiksme finanšu un darba jautājumos. Jūs, visticamāk, atradīsiet sevi, atklāsiet savus talantus un atklāsiet stiprās puses, kuras iepriekš neesat pamanījuši. Tas ir laiks, lai iegūtu laimi, cerību piepildījumu. Jebkuras grūtības, ar kurām sastopaties ceļā, ir jārisina pašam.

Trīs. Tas būs mīlestības uzvaru gads un jūtu uzplaukšanas laiks. Jūs, iespējams, varēsiet atgriezt vecās attiecības, iedvest otru dzīvību jau aizgājušajā kaislībā, rast mieru ar radiniekiem vai draugiem. Vissvarīgākais nav baidīties satikt citus cilvēkus, jo pirmais solis būs sagaidāms no jums, jūsu cerības tiks piesaistītas jums. Eksperti uzskata, ka šogad jums būs visproduktīvākās mīlestības un attiecību jomas.

Četri. Četri nozīmē, ka 2019. gads jums paies zem finanšu iespēju aizbildnības. Lai palielinātu naudu, jums ir nepieciešams pienācīgi rīkoties ar to, nepirkt neko nederīgu un dārgu. Mīlestībā visam ir jānotiek gludi, bez kavēšanās.

LASI ARĪ: Numeroloģiskais horoskops 2019. gada janvārim- radīsies vēlme tiekties uz saviem mērķiem

Pieci. Skaitlis 5 ir gudrības simbols. Ja jums ir šis skaitlis, tad 2019. gadā jums būs jāpaļaujas uz ikdienas pieredzi, nevis uz intuīciju. Problēmu risināšana vienmēr būs kaut kur pie jums, tā būs ļoti vienkārša un skaidra. Nav nepieciešams riskēt un mēģināt veidot sarežģītas shēmas – viss būs virspusē. Visums ir jūsu pusē, bet tas necieš bezdarbību un slinkumu.

Seši. Cilvēki būs jums sirsnīgi, cik vien iespējams, tāpēc ir ļoti svarīgi uzklausīt visu, ko viņi saka. Sekojiet savu draugu un radinieku dzīvei, lai, ja kaut kas notiek, viņi tiek glābti laikā. Tas ir laiks komandas darbam, komunikācijai, jaunu draugu meklēšanai un otrajai pusei. Jūs būsiet daudz burvīgāks un harizmātiskāks.

Septiņi. 2019. gads ir ideāls laiks mācīties. Jūsu atmiņa darbosies daudz reizes labāk. Pieaugs arī zināšanu un pašattīstības slāpes. Nebaidieties pavadīt vairāk laika mācīties, iegūt jaunas prasmes. Tas būs ļoti produktīvs gads visiem tiem, kas nodarbojas ar intelektuālo sfēru. Radošo profesiju pārstāvji būs īpaši laimīgi.

LASI ARĪ: Bagātības numeroloģiskais horoskops 2019. gadam

Astoņi. Ja jums izdevās aprēķināt numuru 8, tas nozīmē, ka jūsu fiziskie parametri uzlabosies jau 2019. gada sākumā. Tas būs labs laiks, lai sāktu fiziskās aktivitātes. Numerologi iesaka atteikties no sliktiem ieradumiem 2019. gada sākumā: šajā laikā tas būs daudz vieglāk.

Deviņi. Šis skaitlis norāda, ka 2019. gadā jūs varat sākt nožēlot kaut ko, ko neesat darījis pagātnē. Šī iemesla dēļ parādīsies lielas problēmas. Tomēr, ar vēlmi un pienācīgu piepūli, jūs varat panākt visu. Lai izdarītu to vieglāk, jums visu gadu jāpaliek tuvu pozitīvās enerģijas avotiem: sazinieties ar pozitīvām personībām, veltiet vairāk laika jūsu hobijiem. Ieteicams izvairīties no ilgstošas ​​komunikācijas ar pesimistiskiem cilvēkiem.

avots: dailyhoro

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru