Piecas kļūdas mazgājot ar kapsulām, kas sabojā veļasmašīnu un drēbes

Arvien vairāk cilvēku izvēlas lietot veļas kapsulas, kas ir ērti un vienkārši lietojamas.

Tomēr pat tik vienkāršs process kā mazgāšana var radīt negaidītas nepatikšanas, ja neievērosit noteikumus. Mēs jums pastāstīsim par piecām izplatītākajām kļūdām, lietojot veļas kapsulas, kuras jūs nožēlosit, kad būs par vēlu.

Mazgāšanas režīma neievērošana

Tāpat kā stingri skolotāji, arī veļas kapsulas prasa stingru lietošanas instrukcijas ievērošanu. Nepareiza mazgāšanas kārtība, piemēram, temperatūra, slodze vai pat veļas mazgājamās mašīnas īpašības, var izraisīt dažādas problēmas, tostarp auduma izbalēšanu un bojājumus.

Lasi arī: Vasara vairs nav tālu un noteikti karstumā gribēsiet kaut ko vēsu un atsvaidzinošu! Mājās viegli pagatavojams saldējums!

Veļas mašīnas pārslodze

Nemēģiniet vienā mazgāšanas reizē ievietot visu iespējamo veļu. Ja veļas mazgājamā mašīna ir pārpildīta, tās var pilnībā neizšķīst un atstāt traipus uz jūsu drēbēm.

Nepareiza kapsulu lietošana

Nepareiza kapsulas ievietošana veļas mazgājamās mašīnas caurulē vai citu kapsulas lietošanas ieteikumu neievērošana ir tiešs ceļš uz nepatīkamām sekām. Ir svarīgi ievērot norādījumus un pareizi lietot mazgāšanas kapsulu.

Apģērbi ar augstām prasībām

Daži audumi, piemēram, vilna vai smalki audumi, var būt jutīgi pret veļas kapsulās esošajām ķīmiskajām vielām. Izmantojiet īpašas kapsulas, kas paredzētas smalkai mazgāšanai, vai ievērojiet ražotāja norādījumus, izvēloties produktu, lai maigi koptu drēbes.

Nepareiza uzglabāšana

Glabājiet veļas kapsulas vēsā, sausā vietā, prom no tiešiem saules stariem. Nepareiza uzglabāšana var novest pie tā, ka kapsulas mazgāšanas laikā zaudē savas īpašības un nepilda savas funkcijas.

Atcerieties, ka pat mazākās kļūdas var radīt nopietnas sekas, tāpēc ievērojiet ražotāja ieteikumus un pasargājiet savu apģērbu no nevēlamām nepatikšanām mazgāšanas procesā, izmantojot kapsulas.

Leave a Comment