Retas kaķu šķirnes: 18 retāk sastopamie kaķi pasaulē (+ FOTO)

Retas kaķu šķirnes

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Retas kaķu šķirnes interesē daudzus kaķu mīļus. Un diez vai atradīsies cilvēks, kurš patiesi atzīsies tajā, ka nemīl kaķus.

Mēs uztaisījām visas pasaules retāko šķirņu izlasi, par daudziem, pilnīgi iespējams neko neesi dzirdējusi. Tātad sāksim.

 

Retas kaķu šķirnes: Norvēģijas meža kaķis

Retas kaķu šķirnes

Dzimtene: Norvēģija

Šis blēņdaris -īsts atradums tiem, kas meklē uzticamu draugu kaķa veidolā. Norvēģu kaķa uzticība-jau no senčiem. Vēl viduslaikos vikingi tos ņēma līdz tālajos jūras ceļojumos kā uzticamus biedrus, kas nekad nepametīs saimnieku nelaimē.

 

Ēģiptes Mau

Retas kaķu šķirnes

Dzimtene: Ēģipte

Šī mīlīgā skaistule nav tālu aizgājusi no saviem mežonīgajiem radiem: mūsdienās šis ir visātrākais mājas kaķis pasaulē. Senajā Ēģiptē Mau tika godāts tik augstu, ka pēc nāves kaķa ķermeni nenodeva zemei, bet gan iebalzamēja un mumificēja vienlīdzīgi faraoniem.

 

Retas kaķu šķirnes: Devonas rekss

Retas kaķu šķirnes

Dzimtene: Lielbritānija

Šīs šķirnes kaķi apveltīti ar īstu elfu šarmu. Lielas mandeļveida acis un spicas ausis ar bārkstīm asociējas ar fantāzijas pasaules tēliem.

Lasi arī: Natālija Vorotņikova: kādu enerģiju nes jūsu kaķis mājās

 

Sfinkss

Retas kaķu šķirnes

Dzimtene: Kanāda

Iespējams, sfinkss iekarotu paša kroplīgākā kaķa titulu pasaulē. Ja gribi uzzināt kā izskatās tradicionāls kaķis bez spalvām, vienkārši apskaties uz fotogrāfiju.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

COMMENTS

Leave a Comment