Šo meiteni vecāki visu mūžu nelaiž ārpus mājas viņas skaistuma dēļ; Viņa atklāj savas dzīves detaļas!

 6

Nevar noliegt, ka pasaule ir diezgan skarba, īpaši tā var šķist daiļajam dzimumam. Sievietes tiek seksualizētas, aizskartas, tiek izteiktas piezīmes, veikta vardarbība, šis viss var notikt pat darbā vai skolā, ne tikai tumšā ieliņā naktī.

Tomēr šīs krievu meitenes vecāki sargā savu meitu jau tik ekstrēmā līmenī, ka to ir pamanījusi visa pasaule.

Adželika Kenova no Krievijas gandrīz nekad nav bijusi ārpus savām mājām. Ja nu tomēr viņai ir jādodas, viņu pavada vairāki miesassargi vai pavadoņi, kad viņa dodas uz randiņiem. Acīmredzot, viņa ir tik skaista, ka vecākiem tā ir vienīgā iespēja kā viņu pasargāt. Ja ieskatīsies kārtīgāk, viņa ir bārbijas kopija!

2

Viņa stāsta: “Kosmētiskās korekcijas ir nepieciešamas tikai tiem indivītiem, kuriem ir nopietni, redzami defekti uz sejas vai ķermeņa.”

“Uzaugot, mani vecāki mani audzināja kā princesi un nekad neļāva man iet ārā, doties uz randiņiem, principā nekādu normālas, ikdienišķas aktivitātes,” viņa piemetina.

Lasi arī: Patiesas mīlas stāsts! “Bārbija” iemīlas un apprec vienkāršu vīru!

Škir lapu tālāk, lai uzzinātu kā Andželika dzīvo un ko viņa domā par šo dzīvi:


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close