TESTS. Kuras durvis ved uz tavu īsto dzīvi?

Ja izvēlējāties pirmās durvis, jūs meklējat brīvības ceļu. Jums patīk, ja apkārt ir daudz brīvas telpas, un jums nepieciešama arī iekšējā brīvība. Jums patīk meklēt savu ceļu dzīvē, nevis sekot norādījumiem.

Pasaule jums šķiet bezgalīgu iespēju pilna, galvenais – izvēlēties patiesi svarīgo un atrast tam laiku.

Jūs esat neatkarīgs savos spriedumos un visvairāk neciešat konfrontāciju, kā arī steigu, neatliekamas, neplānotas darīšanas. Jums patīk dzīvot nesteidzoties, apzināti, izbaudot dzīzi kā dārgu vīnu.

Tiem, kurus vilina otrās durvis, dzīvē ir tikai divas prioritātes. Pirmā: jūs izvēlaties savu ceļu, un punkts! Otrā: jūs esat gatavs ieguldīt visu sevi ikvienā no sava ceļa posmiem, cenšoties to noiet ideāli.

Jums nesagādā nekādas grūtības doties vienatnē garā ceļojumā. Jūs vispār labi sadzīvojat ar vientulību, neciešat no tās, tādēļ jums arī viegli samierināties ar domu, ka jūsu ceļš, iespējams, ir vientuļnieka ceļš.

Jūs esat oriģināls, radošs, tāds, kas iedziļinās un spēj paraudzīties uz dzīvi filozofiski. Iespējams, esat mazliet noslēgts, taču nebaidieties no tā: jums ir īpašs, unikāls skatījums uz notikumiem, un tā ir jūsu galvenā vērtība!

Ja izvēlējāties trešās durvis, jūsu nākotne izskatās visai spoža. Jūs esat pievilcīgs cilvēks kā ārēji, tā iekšēji. Jums patīk justies kā lielākas pasaules sastāvdaļai, tādēļ jūs cenšaties sekot līdzi starptautiskajiem notikumiem un vienmēr esat informēts par visu, kas notiek pat vistālākajos zemeslodes nostūros. Bet, ja notiek traģēdijas kā nesen Parīzē, tieši tādi cilvēki kā jūs aizsāk globālo upuru piemiņas kustību, jo jūs spējat just līdzi arī tiem, kurus nepazīstat.

Turklāt jūs skaidri zināt, ka laime – tas ir pats ceļojums, nevis galamērķis, tādēļ arvien esat gatavs doties ceļā.

Cilvēki, kuri izvēlējušies trešās durvis, ir asprātīgi un regulāri smīdina vai vismaz liek pasmaidīt cilvēkiem, kuri jums apkārt.

Ceturtās durvis liecina, ka jūs visvairāk alkstat pēc aizraujošiem piedzīvojumiem. Haoss ir jūsu vismīļākais stāvoklis, neparedzami notikumi un situācijas – tas, no kā gūstat visvairāk baudas.

Jūs nesatrauc nezināmais, nebiedē skaidra plāna trūkums. Jūs diezin kā necienāt noteikumus un regulāri tos pārkāpjat. Vēl vairāk: jums šķiet, ka tieši tā jāizturas cilvēkiem, ja tie grib likt zemeslodei griezties.

Jūs dzīvojat spontāni, pastāvīgi meklējot jaunas izjūtas. Reizēm tas jums tuvos cilvēkus spēj satracināt, bet viņi samierinās, jo zina: jūs vienkārši nespējat citādi. Bērnībā jūsu mīļākā vieta bija atrakciju parki, tagad jūs kā atrakciju uztverat visu dzīvi: tā ir uzjautrinoša jums, bet biedējoša visiem apkārtējiem.

Ja izvēlējāties piektās durvis, jums tīkams miers un skaidrība. Jūs esat cilvēks, kurš pastāvīgi meklē sevi, bet vienlaikus ir gatavs izmēģināt jebkuru darbu un amatu. Tomēr vislielāko prieku jums sniedz tas, ja spējat virzīties uz mērķi skaidri pārskatāmā veidā un grafikā.

Tajā pašā laikā, būdams nelabojams optimizators, jūs vienmēr cenšaties izvēlēties mazākās pretestības ceļu. Ja vien jums ir izvēle, tad jūs vienmēr atteiksieties no vienkārša un saprotama, bet grūta un bīstama ceļa par labu oriģinālam, radošam piegājienam, kuram neviens netic – un gandrīz vienmēr izrādīsies, ka jums ir taisnība.

Cilvēki jūs ciena par to, ka jūs stāvat uz zemes ar abām kājām un arī citos iedvešat pārliecību, ka viņi var.

Ja jums tīkamas šķita sestās durvis, jums tīk rāma un mierīga dzīve. Jūs nemulsina vientulība, pat tad, ja vienatnē nākas pavadīt ilgu laiku. Jūs esat pašpietiekams cilvēks, kurš vienlīdz labi jūtas gan kompānijā, gan vienatnē.

Jūs esat ārēji kluss un, iespējams, neuzkrītošs cilvēks, taču tikai tādēļ, ka nevēlaties sev pievērst lieku uzmanību. Savā jomā esat eksperts, un jums pietuvinātie to labi zina un novērtē.

Jūs varat iesaistīties arī citu cilvēku dzīvē, taču tikai tādā gadījumā, ka skaidri zināt, kas jums par to tiks. Tai nav jābūt materiālai atlīdzībai – jums vienlīdz svarīgs arī gandarījums. Taču ir skaidrs, ka jūs netērēsiet savu dzīvi tikai tādēļ, ka nespējat pateikt “nē”.

Jūs augstu vērtējat patiesas, godīgas, uzticības pilnas attiecības, jo zināt to vērtību.

la.lv

Leave a Comment