Tikai nenobīsties – 10 lietas, ko pirms kāzām vajagot izdarīt topošā vīra acu priekšā

Tev vienkārši vajag izdarīt šīs 10 lietas sava topošā vīra acu priekšā pirms kāzām, lai pārliecinātos, vai viņš paliks kopā ar tevi jebkādos apstākļos. Tici, ja jūs nolemsiet radīt bērnus, tavam vīram nāksies ar tām saskarties.

Skaļi izraudāties

Tu droši vien jau esi to darījusi sava mīļotā vīrieša acu priekšā. Raudāšana viņa klātbūtnē parāda, ka tu esi ievainojama, atvērta un uzticies viņam. Ja vīrietis nezina, kā tikt galā ar tavām asarām, tev ir vērts pārdomāt jūsu attiecības.

Kliegt gluži kā šausmu filmā

Tev jādod savām emocijām vaļu vismaz reizi, lai pārliecinātos, ka viņš spēj tikt ar tevi galā. Dažkārt sievietes neuzdrīkstas sadusmoties, bet kāpēc? Mēs visi bēdājamies, sašūtam un sasniedzam “sprādziena brīdi”, kad zaudējam kontroli pār sevi un vienkārši kliedzam. Nākamreiz neapstādini sevi. Pie velna pieklājību! Kliedz tik skaļi, cik gribi, un novērtē viņa reakciju.

Aiziet kopā uz pārtikas produktu veikalu

Iegādāties apģērbu var kopā ar draudzeni vai patstāvīgi, taču pārtikas produktu pirkšana ir darbības veids, kuru tu kādā brīdi veiksi kopā ar vīru. Tu vari uzzināt daudz interesanta par savu partneri, izvēloties un iegādājoties pārtiku.

Piemēram, ja tu lasi etiķetes un salīdzini cenas, bet tavs partneris met iepirkumu grozā visu pēc kārtas? Ja tu mīli čipsus, bet viņš dod priekšroku veselīgam ēdienam, vai viņš uztrauksies par tevi?

Noskūt kāju apmatojumu viņam redzot

Iedomājies scenāriju: tu ielec dušā un tev ir tikai desmit minūtes līdz iziešanai no mājas. Tavs vīrs arī ienāk vannas istabā. Tu plāno uzvilkt jauku īsu kleitiņu un tev nepieciešams noskūt apmatojumu no kājām.

Taču tavs vīrietis ir blakus. Bet kājas ir jānoskuj! Ak, Dievs! Ņem skuvekli un dari, ko esi nodomājusi. Neuztraucies, viņš zina, ka tavas kājas nav gludas no dabas.

Ataudzēt matiņus intīmajā zonā

Kājas un paduses ir viena lieta, bet matiņi tavā intīmajā zonā? Viņš droši vien ir redzējis tavu gludi izskūto bikini zonu, kāpēc neparādīt viņam medaļas otru pusi? Ļauj matiņiem brīvi augt un pavēro viņa reakciju. Ja vīrietis tevi mīl, viņš tevi mīlēs arī tādu.

Lasi vēl: Mana tēva recepte – kādu vīrieti man vajadzētu apprecēt

Vemt slimības vai pārāk daudz iedzerta alkohola dēļ

Šajā gadījumā tu nevarēsi noturēties pat ja gribēsi. Ja tu paliksi stāvoklī un cietīsi no toksikozes līdztekus pastāvīgam nelabumam, tev vajadzēs sava iemīļotā atbalstu, nevis riebumu.

Čurāt, neaizverot tualetes durvis

Tu preci pieaugušu vīrieti, kurš lieliski zina, ka tu čurā. Tāpēc – vai ir nepieciešams aizvērt durvis katru reizi, kad tu tajā ieej? Turklāt viņš jau ir redzējis tavu vagonu un ne tikai skatījies uz to… Tāpēc pārtrauc kautrēties.

Palaist vējiņu

Jā, purkšķini sava nākamā vīra klātbūtnē. Mēs neaicinām iedragāt klusumu ar traku sprādzienu, kas nāk no tavas iekšienes, sākt vajag klusu, un ar katru reizi tu arvien vairāk atslābināsies. Kāpēc? Tāpēc, ka tas ir visneapzinātākais process, kam jānotiek tā cilvēka klātbūtnē, ar kuru kopā, visticamāk, tu dzīvosi ilgi un laimīgi.

Atstāt asiņainu tamponu atkritumu tvertnē

Esi saprotoša pret vīrieti. Pat tad, ja viņam nekad nav bijis tik atklātas draudzenes, ja starp jums ir dziļa tuvība, viņam jāzina, kā viss strādā. Tas attiecas arī uz higiēniskajām paketēm.

Dažkārt vīrietim ir jāredz menstruālās asinis, lai kaut attāli iedomātos, ko tu pārdzīvo. Un, protams, ja jūs plānojat bērnus, un tu vēlēsies, lai vīrs piedalītos dzemdībās, viņu vajag sagatavot.

Atklāt savus mazos noslēpumus, lai kādi tie nebūtu

Atklāj viņam to, ko neviens cits nezina. Tas var būt kaut kas muļķīgs, piemēram, modes žurnālu lasīšana tualetē. Jo ilgāku laiku tu pavadi ar kādu, jo grūtāk kļūst nosargāt savus mazos noslēpumus un izlikties. Atveries viņam, tu taču zini, ka tevi mīlēs jebkurā gadījumā.

Avots: tayni-mirozdaniya.ru

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru