Vai ar tevi ir jautri? 3 Zodiaka zīmes, kuras izceļas ar sabiedrības dvēseles garu!

Ir cilvēki, ar kuriem ballēties ir ļoti interesanti un ir arī tādi cilvēki, kuri īsti nevar atvērties un atbrīvoties tusiņa laikā.

Protams, Zodiaka zīmes, kuras neatrodas starp šīm trijām tusētājām, nebūt nav sliktākas. Vienkārši viņām nav dabiski tik liela spēja sajust vieglumu un bezrūpību, kas parasti valda ballītes laikā.

Šajā izlasē ir 3 Zodiaka zīmes, kuras visbiežāk labi iederas kompānijā, jokojas un ir draudzīgas. Principā viņi paši ir staigājoša ballīte, ja vien dzīvē viss ir kārtībā.

Strēlnieks – jautrība

Šīs zīmes pārstāvji ir vieni no labākajiem tusētājiem. Viņos ir nerimstošs optimisms, izcila humora izjūta un sajēga par to, kādai jābūt foršai ballītei. Vēl viens Strēlnieka pluss ir tāds, ka tajā brīdī, kad ir reāli jārisina problēma, Strēlnieks spēj saņemties un izdarīt attiecīgos telefona zvanus.

Piemēram, noorganizēt papildus alkohola pievedumu nakts vidū vai noorganizēt izklaides. Visbiežāk, ja Strēlnieka kompānija nespēj viņam turēt līdzi, viņš vienkārši dodas meklēt laimi citur. Vienīgā bēda, kas piemīt Strēlniekam attiecībā uz tusēšanos – viņš negrib iet mājās. Pārējie Strēlnieka mīnusi īpaši neietekmē ballītes biedrus, bet gan drīzāk sievu vai vīru, jo viņam viegli var aizmirsties, ka par saviem plāniem kāds jāpainformē.

Zivis – dziļums

Šī ir visizturīgākā zīme. Jā, tieši tajā jomā, kuru domājat. Ja tusējat ar Zivīm, tad bez litra katram nav ko sākt. Nu, labi, labi, nav tik traki. Vienkārši Zivīm patīk labi atpūsties un atslābināties. Tā kā viņas ir intuitīvas un jūtīgas jau standartā, tad alkohola vai kaut kā cita lietošana diezgan labi palīdz noņemt uzkrāto spriedzi.

Lasi vēl: 5 temati, par ko patiesībā runā tavs puisis ballītēs

Citiem vārdiem, varētu teikt, ka alkohols notrulina jutību, proti, sliktais kļūst mazāk būtisks. Vispār Zivis ir bohēmas baudītājas, taču mūsdienu paražas un ieradumi neļauj šo dzīvesveidu baudīt pilnībā. Ar Zivīm vienmēr varēs sakarīgi parunāt, viņām būs kāds labs padoms un jēgpilns skatījums uz lietām. Līdz ar to ar Zivīm parasti ir inteliģenta pasēdēšana, nevis tupa dzeršana.

Dvīņi -noskaņojums

Šī Zodiaka zīme ir īsti party animal. Kāpēc tik jancīgs salīdzinājums? Jo tā vienkārši ir. Viņiem patīk laba kompānija, forša mūzika un garšīgi dzērieni. Dvīnis jebkurā kompānijā atradīs sev draugus vai vismaz kādu, ar ko pasmieties. Arī dejot vienam pašam nav nekādu problēmu – tas nekad nav uz ilgu, jo viņš ātri vien atrod kompāniju, kurai „piesisties”. Un tas ir forši!

Dvīņi ir kā ballītes dvēsele – viņi uzmundrinoši parunā ar vienu, otru, trešo, līdz visiem dalībniekiem ir labs prāts un miers virs Zemes. Dvīņi ballējoties parasti ir priecīgi un, ja nav- tad nemaz neiet tusēt, tāpēc viņa kompānija vienmēr ir patīkama. Viņš nav traki enerģisks kā citas zīmes, tajā pašā laikā nav arī garlaicīgs stūrī sēdētājs. Gribētos domāt, ka vēl nav izveidojusies tāda cilvēku kompānija, kur Dvīnis nevarētu iederēties.

Avots:

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru