Vecāki aizturēti: policija sniedz sīkākas ziņas par traģēdiju Kauguros

Pēc traģiskā negadījuma Kauguros, kur 29.jūlijā pa logu izkrita mazs bērns, kurš no gūtajām traumām mira notikuma vietā, policija ir aizturējusi abus vecākus, noskaidroja portāls “la.lv”.

Valsts policija izsaukumu saņēma 29.jūlijā ap pulksten 16.20. Ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 123. panta – par nonāvēšanu aiz neuzmanības, par ko var sodīt ar reālu cietumsodu vai piespiedu darbu.

Abi vecāki ir dzimuši 1988.gadā, atklāj policija. Viņi pašlaik ir aizturēti un atrodas izolatorā. Ģimene uzskatāma kā maznodrošināta.

Lasi vēl: Iespējams, ka Titāniku nemaz nenogremdēja aisbergs! Atklātas jaunas detaļas par traģēdiju

Policija noskaidrojusi, ka notikuma brīdī abi vecāki nav atradušies istabā, kur bijis gadu vecais bērns, kurš izkrita pa piektā stāva logu. Kā bērns piekļuva pie loga, nav īsti zināms.

Savukārt Jūrmalas domē portālam “la.lv” sacīja, ka nelaimes gadījums noticis sociālajā dzīvoklī, kur ģimene ar bērniem bija aizgājusi ciemos. Ģimene nav bijusi pašvaldības sociālo dienestu redzeslokā kā nelabvēlīga.

Labklājības pārvaldes speciālisti sazināsies ar ģimeni, kurā notikusi traģēdija, lai nepieciešamības gadījumā nodrošinātu bezmaksas psihologa palīdzību.

Avots: 


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close