Vietnē Instagram populāra kļūst “bembija” stila pozēšana

Vai vēl atceries Disneja animācijas filmu “Bembijs”, kur galvenajā lomā bija stirnu buks Bembijs? Nu, lūk, tagad modē vietnes Instagram bildēs ir pozēt Bembija pozā – jeb pozā, kuru ir iedvesmojis šis Disneja tēls. Ieskaties, kā to dara slavenības!

Aktuāls bilžu saturs un pozas mainās ļoti bieži, un visam līdzi izsekot ir tikpat kā niespējami, bet, ja arī tu vēlies būt aktuālu bilžu īpašniece, tad mēs nākam tev talkā ar padomu, kā padarīt savas Instagram bildes īpaši modernas.

“Bembija” pozā fotografējas tagad teju ikviena slavenība, kura rūpīgi seko līdzi aktualitātēm, lai gan par šī trenda aizsācējiem 2015. gadā var uzskatīt nevienu citu kā Kardašjanu ģimeni jeb precīzāk Kloju un Kendalu (attēlā zemāk).

Lasi vēl: Šī jaunā Instagram bezsaistes funkcija ir tas, kas tev vienmēr ir bijis vajadzīgs

Pāršķir lapu, lai redzētu, kā to dara slavenības!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close