Zilo acu enerģētika- mīti un fakti par zilacainiem cilvēkiem; #4 nezināju!

Baby

Katrai acu krāsai atbilst savas unikālās īpašības, turklāt no tās ir atkarīgs gan cilvēka raksturs, gan intelekts, gan arī ekstrasensoro spēju klātbūtne, tāpēc acis – tās nav tikai cilvēka dvēseles spogulis, tās ir logs uz cilvēka iekšējo pasauli!

Zilo acu enerģētika ir unikāla, turklāt tā arī ļoti būtiski atšķiras no citu krāsu enerģētikas. Iespējams, ka Jūs esat pamanījuši, ka šādiem cilvēkiem, kuriem ir zilas acis, ir ļoti patīkami atrasties blakus, jo liekas, ka viņi nevar ne maldināt, ne arī nodarīt kādam pāri.

Lasi vēl: TESTS. “Skaties acīs” un uzzini daudz jauna par sevi!

Zilas acis ir skaistuma etalons ļoti daudzās pasaules valstīs, kas nav nekāds pārsteigums, jo tās ir patiešām skaistas, turklāt ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem, taču kāds tad ir šo acu noslēpums?!

Šķir nākamo lapu, lai uzzinātu interesantākos mītus un faktus par zilacainiem cilvēkiem 


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close