Zinātnieki noskaidrojuši, kuras sieviešu sejas formas vīriešiem patīk vislabāk

Turcijas zinātnieki veica lielu pētījumu, lai noskaidrotu, kuras sieviešu sejas vīriešiem patīk vislabāk.

Eksperti pētījumā bija iesaistījuši 427 vīriešus dažādā vecumā, ar dažādu izglītību un nodarbošanos. Pētījuma organizatori parādīja pētījuma dalībniekiem meiteņu fotogrāfijas ar dažādām sejas formām un noskaidroja, kuras no tām lielākā daļa vīriešu uzskata par pievilcīgākajām.

Saskaņā ar ekspertu veikto statistiku, vīrieši visbiežāk par pievilcīgām nosauca meitenes ar “sirds” formas seju. Tas ir, ar noapaļotiem sejas vaibstiem, smailu zodu un izteiksmīgiem vaigu kauliem.

Otrajā vietā ierindojās sejas ovāla formā. Ja sirds forma asociējās ar jaunību, tad ovāla forma – ar auglību, uzskata zinātnieki.

Viņi paskaidroja, ka vīrieši šādās sievietēs zemapziņā var nolasīt zemu testosterona līmeni, kas atspoguļojas “ovālā” sejas formā.

Lasi vēl: Tikai trīs zodiaka zīmes būs neticami laimīgas: Taro kartes viņiem sola miljona vērtu iespēju

Apaļa sejas forma ierindojās trešajā vietā, kvadrātveida sejas forma – ceturtajā, bet taisnstūra sejas forma, kāda ir, piemērma, Andželīnas Džolijas sejai, ierindojās tikai piektajā vietā.

Pārbaudi savas zināšanas par Latvijas filmām!

Portāls Zeltene grib pārbaudīt tavas zināšanas par Latvijas filmām! Aizpildi šo ātro testu un uzzini, cik labi orientējies Latvijas kino! Tavā rīcībā būs tikai 30 sekundes!

1 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

2 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

3 / 3

Vai vari pateikt no kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

Your score is

The average score is 53%

0%

Jāpiebilst, ka vīriešiem tika rādītas nevis dažādu meiteņu fotogrāfijas, bet gan vienas un tās pašas meitenes fotogrāfijas, bet kas bija digitāli apstrādātas, lai izmantotu sejas formu, ziņo Science Direct.

Leave a Comment