Zodiaka zīmes, kas satiks savu mīlestību 2019. gada vasarā

Mīlēt ir būt laimīgam. 2019. gada vasarā daudziem būs iespēja kļūt laimīgākiem, jo ​​planētas nesīs daudz interesantu notikumu.

Pirmais pusgads ātri pagāja, un daudzi jau ir spiesti īsā laikā mainīt savu personīgo dzīvi. Nu, ja ne – nevilcinieties, jo 2019. gada vasarā daudzas zīmes radīs lielas pārmaiņas. Jaunas paziņas, karstas sajūtas, spilgtas emocijas – viss ir iespējams vairāk nekā jebkad agrāk. Astrologi pieņem, ka tā būs laimīgāka piecu zodiaka zīmju pārstāvjiem, kuriem zvaigznes dos iespēju satikties ar savu mīlestību un mainīt savu likteni.

1. Dvīņi

Pozitīvas tendences, kas sākās pavasarī, turpinās arī šovasar. Tiesa, izmaiņas mīlestībā atnāks pie Dvīņiem, kas stingri nolemj, ka pietiekami nožēlojuši pagātni, ir pienācis laiks doties uz priekšu. Uzmanību ir pelnījuši vecas paziņas, ar kurām nebija iespējams tuvoties. Jūnijs ir uzkrāšanas laiks, ko var izlietot informācijas vākšanai, uzraudzībai, noderīgiem kontaktiem un konverģencei. Zvaigznes dod iespēju labi pārdomāt jūsu nākamos soļus, lai nepalaistu garām mīlestību, ko jutīsiet jūlijā un augustā. Un tad paliek tikai ticēt, ka pēkšņa laime ir labi pelnīts atalgojums par gariem meklējumiem.

LASI ARĪ: Sieviešu horoskops nedēļai no 17. līdz 23. jūnijam – strīdi var uzliesmot no nulles!

2. Jaunava

Astrologi ziņo, ka vientuļajās Jaunavas atrodas uz patiesās mīlestības robežas. Sajūtas, kas šovasar pamodīsies citai personai, dos patiesu laimi. Dažām Jaunavām tikšanās ar „vienu un to pašu personu” būs negaidīta un noteikti beigsies ar laulības priekšlikumu. Jūnijs būs nenosakāms mēnesis, kad šīs zīmes pārstāvjiem būs iespēja organizēt vienmērīgu pāreju no vientulības uz nopietnām attiecībām. Tas ir ļoti gudrs no planētas patronu puses, jo no jūlija sāksies siltums, kurā visas jūtas pamodīsies. Kādam zvaigznes brīdina, ka tās ir pieticības un pagātnes attiecību atjaunošana. Mīlestības priekšmets parādīsies jauno paziņu vidū, galvenais ir redzēt laikus un nebaidīties no savas laimes.

3. Svari

Neraugoties uz spilgtu notikumu un jaunu paziņu trūkumu vasaras sākumā, Svari nevar tikt atviegloti: ir nepieciešams nopietni analizēt viņu attiecības un apkārtējos cilvēkus, lai netiktu uztvertas viņu pašu ilūzijas vai kāda cita mērķtiecīga maldināšana. Jūnijā ir ļoti svarīgi kritiski novērot lietas un pretējā dzimuma laipnību. Bet no jūlija līdz augustam planētu ietekme radīs jaunas attiecības, jūtas un emocijas. Mīlestība negaidīti nāks, tāpēc nav nepieciešams veidot dažus globālus plānus un cieši sekot  likteņa zīmēm – vienkārši baudiet brīdi, un laime parādīsies pati.

LASI ARĪ: Mēs iemīlamies tikai tad, kad mēs nolemjam to darīt!

4. Skorpions

Skorpioniem vajag mīlestību vairāk nekā citām zīmēm, tāpēc viņu dzīve ir virkne attiecību. Šovasar viņi varēja beigt vienu romānu un nekavējoties sākt jaunu. Pašreizējās attiecībās, kas atrodas uz pārrāvuma robežas, būs daudz drāmas un skandāli, tā ka vasaras vidū, būdams noguris par to tolerēt, Skorpions var izbeigt. Un, tiklīdz vieta kļūst brīva, būs kāds, kurš patiesi viņus mīl. Eksperti iesaka uzticēties intuīcijai un notikumu plūsmai.

5. Strēlnieks

Kaislīgie Strēlnieki – visvairāk aizrautīgākais zodiaka apļa raksturs, jo tie uzliesmo līdzīgi kā sērkociņi. Astrologi liek domāt, ka šīs zīmes pārstāvju ugunsgrēks sākas vasarā, sākot no jūnija vidus līdz augusta vidum. Jaunais cilvēks ne tikai izglābsies no ilgas un vientulības, bet arī sniedz aizraujošas sajūtas, kas pagriezīs visu dzīvi otrādi. Visticamāk, ka mīļotājiem ir tādas attiecības, ka viņi aizmirst par problēmām un lietām.

avots: dailyhoro

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru