Zvaigžņu prognoze 2023. gada martam saskaņā ar jūsu zvaigznāju

Ilgi gaidītais pavasaris iestājas pats, taču martu par mierīgu un ļoti labvēlīgu mēnesi nosaukt nevar. Zvaigžņu eksperti pastāstīja, kāpēc mūs var sagaidīt nepatikšanas un kā tās apiet.

Apskatot mūsu rakstus par spēka dienām un  nelabvēlīgajām dienām martā, jūs redzēsiet, ka labo un slikto dienu būs aptuveni vienāds. Mēneša pirmā puse būs ārkārtīgi grūta, jo vājajai Venērai pievienosies vājš Merkurs, bet mēneša otrajā pusē abas planētas atstās melno joslu, padarot mūsu dzīvi labāku, tāpēc nevajag pārāk riskēt. mēneša sākumā, lai nesagādātu problēmas.

Auns

Aunam ir jāpielāgo sava domāšana, pārstāt novēlēt cilvēkiem ļaunumu un negatīvismu. Ir svarīgi atcerēties par vēlmēm, kas var iznīcināt dzīvi. Zvaigžņu eksperti iesaka pēc iespējas ātrāk no tiem atteikties, lai stabilizētu enerģētisko situāciju un neizraisītu Merkura dusmas. Speciālisti uzskata, ka Auns var pēkšņi zaudēt interesi par lietām, kas viņus iedvesmo un sagādā prieku katru dienu. Tā ir tikai īslaicīga parādība, tāpēc nav jākrīt panikā un jādomā, ka kaut kas nav kārtībā. Dažreiz tas notiek, un tajā nav nekā slikta.

Vērsis

Vēršiem marta pirmā puse būs grūta, jo nespēs pietiekami ātri koncentrēties sev svarīgiem uzdevumiem. Tas negatīvi ietekmēs biznesu un darbu, taču tuvāk mēneša vidum viss nostabilizēsies. Tas, visticamāk, notiks 16. martā, kad Venera, pieņemot spēkus, pāries Vērša zīmē. Šis notikums Vērsim atgriezīs enerģiju un produktivitāti. Martā šo cilvēku raksturā būs aktuālas visas tumšās un gaišās puses . Par laimi, pietiek pat ar nelielām pūlēm, lai panāktu zināmu harmoniju un neatbaidītu apkārtējos cilvēkus.

Lasi arī: 10 lietas, no kurām jāatbrīvojas pirms pavasara: atjauno savu enerģiju

Dvīņi

Dvīņiem būs grūta pirmā mēneša puse mīlestības un finanšu ziņā. Zvaigžņu speciālisti piedāvā šīs zīmes pārstāvjiem iepazīties ar  labāko amuletu, kas palīdzēs izvairīties no nepatikšanām. Speciālisti arī iesaka slēpt savus plānus un noslēpumus. Publiski runājot par plāniem, Dvīņi riskē dot saviem ienaidniekiem un ļaundariem iespēju viņus nokaitināt. Planētas parūpēsies, lai jebkura negatīva darbība pret Dvīņiem iegūtu spēcīgu spēku. Par katru no tiem ienaidniekiem būs jāmaksā, tāpēc nav jādomā par atriebību.

Vēzis

Vēžiem var rasties iespaids, ka viss ir pret viņiem, un veiksme par viņiem ir pilnībā aizmirsusi. Tā nav gluži taisnība, jo tie pēc būtības ir diezgan laimīgi cilvēki. Neskatoties uz to, marta sākumā vēžiem būs grūti, jo būs jārisina kādas problēmas, nepatikšanas, jāsatiekas ar nepatīkamiem cilvēkiem. Ir vismaz seši efektīvi veidi, kā atgriezt veiksmi, un Vēžiem labāk tos izmantot, bet pēc iespējas ātrāk. Tas palīdzēs mīkstināt Venēras un Merkura negatīvismu, kā arī izlīdzināt visus asos stūrus, saglabāt agrāk nopelnītos panākumus.

Turpinājums nākošajā lapā….

COMMENTS

Leave a Comment