10 lietas, no kurām jāatbrīvojas pirms pavasara: atjauno savu enerģiju

Pavasaris ir dinamikas, kustību un pārmaiņu laiks. Šīs pārmaiņas notiks ne tikai mums apkārt, bet arī iekšienē, emocionālā un enerģētiskā līmenī, kas nozīmē, ka ir laiks uzmundrināt un sagatavot ķermeni pavasara atsāknēšanai.

Trīs mēneši ziemas ir aiz muguras, dienas kļūst siltākas, saulainākas, un nav brīnums, ka šajā periodā gribas uzmundrināt un kļūt aktīvākam – taču tā ne vienmēr ir. To var traucēt jebkas: sabrukums pēc garas un nogurdinošas ziemas, trulums apkārt, vitamīnu trūkums, sezonāla depresija vai skaidru mērķu trūkums. Pāreju no viena perioda uz otru vienmēr pavada kādas enerģijas vai emocionālas problēmas. Eksperti ir apkopojuši jums 10 lietas, kuru noraidīšana palīdzēs jums pamosties no ziemas miega, atjaunot enerģiju, piepildīt sapņus un iedvesmoties jauniem sasniegumiem.

No kā atbrīvoties pirms pavasara

Bioenerģētiķi un parapsihologi ir izveidojuši sarakstu ar 10 lietām, ar kurām pavasari var sākt pareizi. No tiem vēlams vispirms atbrīvoties un jau tagad, sākot ar februāri.

Lasi arī: Lai pārbaudītu, vai māja ir noskausta, vajadzīgs tikai sāls un ūdens

1. Toksiskas attiecības. Pirms pavasara ir svarīgi pārtraukt jebkādas attiecības ar cilvēkiem, ja viņi negatīvi atspoguļo jūs. Skaudīgi cilvēki, nīdēji, bijušie partneri un vienkārši negatīvi cilvēki jūs nepadarīs laimīgu tagad vai nekad. Sakot stingru “nē” destruktīvām attiecībām, jūs atvadāties no pagātnes, kas nozīmē, ka atbrīvojat vietu jaunajam. Ir dažādas metodes, kā notīrīt uzkrāto negatīvismu, kas palīdzēs jums atteikties no nevēlamas un toksiskas komunikācijas.

2. Nepildīti solījumi. Atceries, ko sev solīji Vecgada vakarā, bet nekad neizpildīji. Šķiet, ka Jaunais gads ir tikko sācies, un ir pagājuši gandrīz 2 mēneši. Ir pienācis laiks vēlreiz izlasīt solījumu sarakstu un turpināt to pildīšanu. Pēc statistikas datiem, tikai 10% cilvēku sasniedz gada sākumā izvirzītos mērķus. Un runa nemaz nav par mērķtiecību vai pašdisciplīnu, šie cilvēki vienkārši zina, ko viņi vēlas no dzīves un kā to sasniegt. Ja jums nepatīk jūsu jaunā gada mērķi, nekas neliedz jums nākt klajā ar jauniem un atlikušajā laikā strādāt pie to īstenošanas. Atcerieties, ka dzīve nepārtraukti virzās uz priekšu.

Turpinājums nākošajā lapā…

COMMENTS

Leave a Comment