Zvaigžņu prognoze nedēļai no 2024. gada 6. līdz 12. maijam: lielas iespējas sagaida tos, kuri nepalidīs garām šo laimīgo laiku un iespējas!

Mūs sagaida pirmā pilnā maija nedēļa. Zvaigžņu eksperti sola mums labas ziņas, jo šī nedēļa būs labvēlīga.

Galvenais ir atcerēties vienkāršus ekspertu ieteikumus.

Kas attiecas uz planētām, tad tās būs mierīgā stāvoklī. Izmaiņas viņu situācijā nav gaidāmas.

Venēras un Merkura spēki un enerģija ņem virsroku pār citu planētu spēkiem, un tagad tie ir ļoti radoši.

Tas nozīmē, ka mums būs daudz spēka un jūtīga prāta, daudz motivācijas un paaugstināta intelektuālā produktivitāte. Šis ir labs laiks, lai parūpētos par savu veselību.

Auns

Aunam pēc iespējas īsākā laikā veikt nopietnu izrāvienu mīlestībā vai finansēs būs daudz vieglāk nekā parasti.

No šiem cilvēkiem būs jāattīsta viņu intelektuālais raksturs – ir svarīgi mācīties no citu kļūdām un uzlabot savas prasmes tajā, kas viņiem patīk.

Šobrīd ir ārkārtīgi labvēlīgs laiks jebkuriem pirkumiem, darbam, sportam un romantikai, par ko ir vērts teikt paldies Venērai.

Vērsis

Ja Vērsis jau ir attiecībās, tad viņiem visu savu enerģiju vajadzētu likt mīlestības stiprināšanai – viņi var doties kopā atvaļinājumā vai darīt ko svarīgu.

Vērša prāti būs atvērti, tāpēc diez vai viņus aptumšinās bīstamas domas. Planētu radošās ietekmes radītās tendences būs ārkārtīgi interesantas.

Vērsis, visticamāk, no 6. līdz 12. maijam varēs saprast, kurš ir viņu ienaidnieks un kurš ir īsts draugs vidē.

Lasi vēl: Tamāra Globa pastāstīja savā prognozē maijam, kas mūs visus sagaida: materiālā pasaule būs pirmajā vietā, daudziem tas atnesīs cīņu par vietu saulītē!

Dvīņi

No 6. līdz 12. maijam Dvīņiem izdosies piesaistīt veiksmi. Šis laiks viņos modinās vēlmi virzīties uz priekšu, neskatoties uz iespējamām pēdējā laika neveiksmēm.

Šis būs maģisks un enerģētiski spēcīgs laiks, jo daudzi šīs zīmes cilvēki jutīs, ka ir pilnīgā harmonijā ar apkārtējo pasauli.

Tas var kļūt par dabisku stāvokli daudzām dienām un nedēļām. Neviens nespēs atturēt Dvīņus sasniegt savus mērķus.

Vēzis

Vēžiem vajadzētu atcerēties agrāk dotos solījumus citiem cilvēkiem. Šīs zīmes pārstāvjiem nevajadzētu ziedot savu laiku to labā, kuri to nav pelnījuši.

Labāk ir koncentrēties uz savu biznesu. Iespējams, Vēžiem būs nepieciešams mīļoto cilvēku atbalsts. Tagad varat droši risināt problēmas kopā ar sirdij visdārgākajiem cilvēkiem.

Pastāv iespēja, ka nepatikšanas palīdzēs jums atrast savu dvēseles draugu.

Turpinājums nākošajā lapā…

Leave a Comment