Kā sagatavoties pavasara atnākšanai 2023. gadā: 4 noderīgi padomi

Tuvojas ilgi gaidītā sasilšana un dabas spēku uzplaukums. Kā šogad sagaidīt pavasari un kas jādara, lai tam pienācīgi sagatavotos, stāstīja bioenerģijas jomas eksperti.

Lai sagatavotos pavasara sākumam, ir svarīgi rīkoties pārliecinoši un censties pārveidot sevi un apkārtējo pasauli visos iespējamos virzienos. Ir pienācis laiks aizvērt enerģijas bedres un mēģināt stiprināt savu biolauku.

1. padoms: Atlaidiet pagātni

Pavasara sagaidīšana nekad nebūs labvēlīga tiem cilvēkiem, kuri dzīvo pagātnē un sevī sevī dusmas, aizvainojumu, negatīvismu. Ja vēlies pareizi sagatavoties 2023. gada pavasara sagaidīšanai, tad ir pilnīgi skaidrs, ka jāsāk ar slikto domu attīrīšanu.

Viss sliktais, kas ar tevi noticis pēdējo nedēļu vai pat mēnešu laikā, ir jāatlaiž. Jā, to izdarīt var būt ārkārtīgi grūti, taču jums ir jāmēģina.

2. padoms: iepazīstieties ar jauniem cilvēkiem

Jauni cilvēki nozīmē jaunu pieredzi, jaunas emocijas. Pavasaris visbiežāk asociējas ar jaunumiem. Šādos periodos cilvēkam nav nekā labāka par jaunu cilvēku tuvumā. Īpaši svarīgi ir iepazīties un būt aktīviem komunikācijā tiem, kas meklē sev radinieku. Tiem, kuriem jau ir laimējies satikt mīlestību, jādara viss iespējamais, lai mīļotais sajustu siltumu. Jo tuvāk mīlētāji būs viens otram šīs ziemas beigās un pavasara sākumā, jo lielāka veiksme viņiem izdosies satikt savā ceļā.

3. padoms: pārveidojiet sevi un savas mājas

Pārvērtības var sākties ar izskatu. Pērciet sev jaunas drēbes. Tas pacels jūsu garastāvokli. Uztaisi jaunu frizūru, manikīru. Visas šādas izmaiņas nāks par labu jūsu aurai un biolaukam.

Otrais solis jūsu transformācijā ir atbrīvošanās no sliktiem ieradumiem. Ja jūs satiksit pavasari brīvi, tas dos jums milzīgu spēka pieaugumu. Eksperti ir pārliecināti, ka, sperot soli šajā virzienā, 2023. gada patrons Ūdens trusis izskatā palīdzēs gūt panākumus.

Lasi arī: Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 2023.gada 20.februāra līdz 26.februārim

Jums ir arī jāpārveido jūsu māja. Šeit vēlams pievērsties dažiem niekiem. Nav jāsāk remonts un jāskrien uz veikalu pēc jaunām mēbelēm. Jūs varat vienkārši sākt ar tīrīšanu un pēc tam pārkārtot mēbeles. Ar to pietiks. lai šajā pavasarī ienestu jūsu dzīvē vairāk veiksmes.

4. padoms: pavadiet vairāk laika ārā

Pirms pavasara sākuma ir ļoti svarīgi sākt vairāk laika pavadīt ārā. Tas nenozīmē, ka pastaigai ir jāizmanto katra brīvā minūte. Bioenerģijas jomas speciālisti iesaka vienkārši biežāk iziet ārā un izbaudīt atrašanos ārpus smacīgā biroja vai dzimtajām mājas sienām.

Ejot iedomājies, kā daba tevi piepilda ar spēku un enerģiju, jo tā tas tiešām būs. Katru reizi, kad esat ārā, jūsu čakras tiks attīrītas no uzkrātās negatīvās enerģijas.

COMMENTS

Leave a Comment